Éric Olhats objavil v Antoine Griezmannovi talent a doviedol útočníka k prestupu do Realu Sociedad. Výkony Griezmanna v Barcelone však kritizoval a je názoru, že by mal hrať oveľa lepšie.

"Keď odchádzal z Atlética Madrid, bol som smutný, videl som kontroverzie aké sa objavili. Ovplyvnilo ma to. Je to dlhá história. Chápem však, že chcel podpísať zmluvu s Barcelonou. Barca je Barca. Iní hráči a priatelia mu hovorili, že sa veľmi hodí do Barcelony, tiki-taka a toho všetkého, ale mne sa jeho výkony nepáčia. Vidieť, že má problémy a nie je šťastný," povedal Olhats.

"Bolí ma to, pretože viem, že je schopný urobiť viac. Môže zo seba dať oveľa viac a nič hovorí. Snaží sa to urobiť bez slova. Zdá sa, že od iných nedostáva toľko prihrávok, takisto od šéfa, ktorý by to mal robiť. Uplynul prvý mesiac, druhý a Griezmann pochopil, že nie je šéfom, ale teraz, vzhľadom na svoj talent a prístup, si zaslúži trochu viac pozornosti. Dúfam, že časom tieto problémy prekoná. Má len 28 rokov a je hráčov svetovej úrovne," dodal.

zdroj: mundodeportivo.es
foto: fcbarcelona.com

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť alebo registrovať.
2020-03-26 18:43:52
Ja dufam ze pojdem hladat stastie o dum dal. Absolutne nezapadol. To nepride s dalsou sezonou
2020-03-26 22:50:30
Sam to musí vidieť že mu naš systém nevyhovuje, už len taky Werner by bol podľa mňa platnejši nízke ťažisko nebojí sa dať nohu do súboja, Grizzi tam len pobehuje bez súboja a pressingu, musí dostať loptu do nohy a čistej šance aby sa presadil, sám nespraví nič, 1na 1 som ho nevidel aby spravil hráča, mal ostať u ATLÉTOV bola to chyba s jeho strany, odchod bude pre ňho a hlavne pre nás vykúpením
DavidP 2020-03-26 23:05:18
Kritizovat ho můžeš za víc věcí, ale napsat že "pobehuje bez súboja a pressingu" mi příjde docela dost zcestné. Vždyť právě Grizzy asi jako jediný náš útočník pomáhá i s bráněním pořádně a jeho napadání má hlavu a patu.
JAZVA0 2020-03-26 23:15:49
Pre mňa je to veľké sklamanie a myslím že aj pre celý fans, mne nepríde že by pomáhal zálohe, je to hráč na ktorého musia hrať druhý u nás vieš že ide všetko cez Lea, sám nevymysli nič pre mňa OUT, aj keď kvalitu ma k nám nezapadá
2020-03-28 09:55:37
Prestupový omyl:
- bossovi nevyhovuje
- zbavuje sa lopty na krátke prihrávky
- nie je rýchly
- nemá výskok
- nemá dibling
- cupitavý manekýn so sponou vo vlasoch
- mal zostať tam kde bol, tam bol šéf...