Katalánsky denník Mundo Deportivo kontaktoval Víctora Blanca, prezidenta Racingu, ktorý odpovedal na zaujímavé otázky týkajúce sa Lautara Martíneza. Útočník v čase, keď hrával za Racing, mal možnosť prestúpiť do Realu Madrid vo veku 18 rokov, ale ponuku Los Blancos odmietol. Nakoniec podpísal zmluvu s Interom. Teraz sa ho pokúsi kúpiť katalánska Barcelona.

"Real Madrid v roku 2018 ponúkol možnosť hosťovania s dobrou opciou na kúpu. Lautaro však túto ponuku odmietol, pretože predtým ako z Racingu odíde, chcel v tomto klube uspieť. Zostal, mal veľmi jasné ciele," povedal Víctor Blanco.

"Real bol rozhodnutý Lautara podpísať a dokončiť jeho rozvoj vo vlastnej akadémii. Videl jeho schopnosti a peniaze neboli malé. Racing by na tom dobre zarobil. On však vedel, čo chcel. Mám ho veľmi rád. Zachoval sa veľmi dobre voči klubu aj mne. Hneď sa adaptoval, preskočil mládežnícke kategórie, dosiahol na prvú ligu a potom odišiel do Európy... A vždy bol sám sebou," chválil útočníka.

Blanco takisto zaspomínal na to, že si ponechal dres Lautara s číslom 10, ktorý mu daroval s venovaním "Pre prezidenta číslo 1". Je vidieť, že Lautaro mal s Blancom veľmi dobré vzťahy.

zdroj: mundodeportivo.es
foto: twitter

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-04-04 17:39:44
Ja v ňom nevidím budúcnosť u nás, kvalitu má ale mi potrebujeme hráča ktorý už presvedčil,tým netvrdím že by sa nepresadil, ďaľší risk za veĺa peňazí, byť majiteĺ preplatím Mpabbeho za akúkoľvek cenu budúcnosť ktorá by nám po LEOVI vyhrávala tituli
GabrielSVK 2020-04-04 20:08:20
Presne. Taktiež ten Haaland. Je dobrý, ale tiež to nie je istota. Mbappeho by som hneď bral. Je silný, rýchly, technický a mladý. Fakt je to dobrý hráč.
MessiGOAT 2020-04-04 21:27:36
Ten se měl koupit místo drevaka a porcelánu (nadsázka) Dembeleho v roce 2017 místo Neymara
Sam se nabízel.
Teď už ho PSG nikdy nepustí
A kord ne do Barcy, max pokud zamrzne peklo... Což se asi nestane :D
To už je reálnější ten Neymar, který si to vybrečí, ale Kylian je pasé
JAZVA0 2020-04-04 22:00:37
Každý je zaplatiteĺny, možno jedného dňa sa objaví v našom drese