Ramon Rodríguez, známy ako Monchu, patrí medzi najdôležitejších hráčov rezervy Barcelony v tejto sezóne. Nechýbajú tak kluby, ktoré by ho chceli získať do svojich radov.

Všestranný záložník odohral v súčasnom ročníku pod vedením Garciu Pimientu najviac zápasov a pritiahol pozornosť skautov z Talianska, Španielska či Anglicka. Katalánsky denník Mundo Deportivo informuje, že najvážnejší záujem o kúpu mladíka prejavili mužstvá z Anglicka. Ide o Brighton a Bournemouth, ktoré záložníka sledujú už 3 sezóny.

20-ročný mladík v súčasnosti trénuje s prvým tímom, hoci vie, že sezónu dokončí v mužstve rezervy, s ktorou zabojuje o postup do Segunda Divisón A. Zároveň sa snaží presvedčiť Quiqueho Setiéna o svojich kvalitách. Monchu má s Barcelonou zmluvu do roku 2021 a klub ju môže predĺžiť o ďalšie 2 roky. Hráč je však pripravený vypočuť si ponuky iných klubov a to v prípade ak sa pre neho nenájde miesto v prvom tíme.

zdroj: sport.es
foto: fcbarcelona.com

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-05-19 21:16:03
Okamžitě mu dat příležitost u nás v áčku! Sledoval jsem par zápasu Béčka a je vybornej
2020-05-19 21:31:39
Na jeho mieste by som to bral hned. U nas bude hrat 3. ligu. Tam 1.
Mrzi ma to chcel by som ho vidiet v prvom time
2020-05-20 11:59:14
Bola by obrovská škoda, ak by odišiel. Ak si predstavím, že o takých 5 rokov by sme mohli mať zálohu De Jong, Arthur, Puig, Aleña, Monchu, možno Fernandes tak by naozaj nemal odchádzať. Na druhej strane, asi si aj on uvedomuje, že ešte rok či dva v 3. španielskej lige s občasným povolaním do A - tímu mu asi moc v rozvoji kariéry nepomôžu.