Luis Suarez v rozhovore pre katalánsky denník Sport potvrdil, že má veľmi blízko k návratu na trávniky. Zdôraznil, že rehabilitácia počas karantény spôsobenej pandémiou koronavírusu bola netypická, ale doma tvrdo pracoval a telefonicky bol v kontakte s kondičným trénerom.

"Som veľmi spokojný. Na začiatku som niekoľko dní trénoval s Juanjom a potom som sa pripojil k mužstvu. Teraz už niekoľko dní trénujem normálne s mužstvom. Koronavírus mi pomohol získať trochu času, budem môcť hrať v zápasoch, v ktorých by som za bežných okolností nehral. Z tohto dôvodu som spokojný, ale vidím aj negatívny aspekt z dôvodu situácie, ktorú prežíva množstvo ľudí," povedal Uruguajčan.

Útočník sa chce vrátiť k súťaženiu, hoci vie, že zápasy bude iné, než doteraz: "Naše ambície zostali rovnaké: chceme vyhrať všetko, čo môžeme. Myslím si, že sme v dobrej forme a môžeme to dokázať. Sme v poriadku a máme v sebe radosť," ubezpečil.

Suarez bude aj naďalej trénovať so spoluhráčmi a podľa katalánskeho denníka Sport by mal od lekárov dostať zelenú už v priebehu nasledujúceho týždňa. Denník dodáva, že môžeme očakávať, že sa na trávniku objaví od prvej minúty už v prvom zápase po obnovení sezóny, teda na pôde Malorky. Ten sa pravdepodobne odohrá 14. júna.

zdroj: sport.es
foto: fcbarcelona.com

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-05-29 14:37:16
dufajme že aj raketovi prospela prestavka a prišiel nato že je ako jedna derava ponožka medzi celými :D tak už nech tam nezavadzia a dokosa s ním :D
mikimi122 2020-05-29 16:35:07
Skôr sa bojím, že sa stal opak a on tu chce ostať stoj čo stoj za každú cenu.
Reekwon Admin 2020-05-29 17:01:15
Přesně tak, Rakitić neodejde dobrovolně, proč by to dělal?! Slunná Barcelona a každý měsíc přistanou sta tisíce na účtě. Jemu už moc nejde o to, aby si zahrál dobrý fotbal někde jinde, ale aby ještě ten jeden rok pobíral ten skvělý plat. Bohužel už před touto sezónou měl být pryč, nyní se ho jen těžko zbavíme. Protože 20 stříbrných nám za něho momentálně nikdo nevysolí, takže příští rok zadarmo, ahoj.
2020-05-29 22:23:46
Bodaj by nebol pripravený keď ohlodal pol Katalánska už ani stromy neostali, bude v lepšej forme ako bol už nech hra