Ramos Planes, športový riaditeľ FC Barcelona, bol prítomný na tlačovej konferencii pri príležitosti prezentácie Miralema Pjanića. Planes okrem iného potvrdil, že Vidal je na odchode z klubu.

Pjanić

"Pjanić je hráčom, ktorého Barcelona sledovala veľmi dlho. Má všetky vlastnosti potrebné pre dosiahnutie úspechu. Je hráčom vysokej kvality, ktorý veľmi dobre rozumie tejto hre. Môže nám dať veľa. Sme veľmi spokojní s jeho príchodom. Vitaj v Barcelone, je to tvoj domov, som presvedčený, že klubu prinesieš množstvo radosti."

"Preverujeme posily, ktoré môžeme podpísať. Nie každý môže hrať v tomto klube. Hľadáme posily do útoku, ale musíme rešpektovať hráčov, ktorých máme. Barcelona je veľký stroj a vždy hľadáme tých najlepších."

Planes o Suarezovi

"Do 5. októbra sa môže stať veľa a musíme mať rešpekt voči hráčom nášho tímu."

Planes o Éricovi Garcíovi

"Máme zámer pohľadať hráča, ktorý nám pomôže v obrane. Éric je hráčom, ktorý vyrastal u nás, ktorého príchod zvažujeme, ale to závisí aj od trhu, či ho bude možné získať. Hľadáme talenty a hráčov, ktorí môžu dať veľa klubu."

Planes o Vidalovi

"Chcem využiť príležitosť, aby som poďakoval Vidalovi. Má obrovské srdce a je veľmi oddaný. Bol dôležitý pre mužstvo a preukázal veľa energie."

zdroj: youtube.com
foto: facebook

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-09-15 14:51:23
Vidal mal odísť aspoň za 10M a nie za trápnych 500 tisíc, toto je akože čo? Z nás si už každý robí prdel, nákupy za 100+M a predaj za pár centov
Martin77 2020-09-15 14:57:57
To je to, když Barto vyhasí tohohle hráče chceme to je náš !vyvolený!. Druhá strana, jak to slyší, tak hned nám cenu pomalu zdvojnásobí. Při prodeji...tihle hráče tu nechceme musí okamžitě odejít a druhá strana aha oni to rozpouštějí? Hmm třeba nám ho dají i zadarmo, když tak spěchají s odchodem jejich hráče. Nejdebilnější vedení na světě.
Mejra 2020-09-15 15:51:49
strasne moc dela i plat......vetsina tymu si nemuze dovolit dat desitky milionu za hrace a pak mu dat ranec co ma u nas.......takze vyjednavani jasny bud slevite at muzem splnit prestreleny pozadavky hace nebo si ho platte do konce smlouvy
adriano 2020-09-15 16:10:44
Rakitic ma Sevilla aj nižší plat a Sevilla vyplakavala že oni si rakitica nemôžu dovoliť lebo je strašná finančná kríza a o dva týždne vycaluju za acunu 10 ktorý má hodnotu na trhu 12 a rakitic čo mal ešte hodnotu 20 dali zaňho 1,5.Toto sú obchody a za toto rozkrádanie by mali niesť zodpovednosť ľudia čo sú teraz pri kormidle a hlavne ty čo sú v Barcelone by nemali držať hubu mali by sa už konečne ozvat.
adriano 2020-09-15 16:12:03
Veď klub fcbarcelona už nemá rešpekt ani v tomto smere.Kazdy v celom svete sa smeje či na hre či na prestupovej politike.
JURITO 2020-09-15 16:50:40
veru,to mi pripomina jak v cesku typek kupil kastiel ktory bol vo vlastnictve statu za 10 milionov a pritom trhova hodnota bola niekolkonaspbne vyssia a o par rokov nato typek co mu to predal isiel sediet za rozpredaj statneho majetku vyrazne pod cenu.....tak isto by mali zavriet Bartomeua