Situácia v Barcelone je už dlhé týždne veľmi neistá a napätá. Madridský denník Marca informuje, že ani Ronald Koeman nie je úplne spokojný s krokmi vedenia Blaugranas, hoci nový tréner prvého tímu je v klube len mesiac.

Barcelona potrebuje stabilitu v klube po prehre 2:8 s Bayernom Mníchov. V klube sa strhla búrka, v ktorej centre sa ako posledný ocitol Luis Suarez. Barcelona najskôr tlačila na útočníka, aby odišiel z Camp Nou a neskôr mala problém umožniť mu odchod do Atlética Madrid, čo sa stretlo s nepochopením s radoch fanúšikov. Pochybnosti začína mať aj tréner Ronald Koeman. Marca píše, že tréner prezradil svojim blízkym spolupracovníkom, že nerozumie niektorým krokom zo strany vedenia Blaugranas. Svoju prácu v Barcelone začal s veľkým nadšením, ale v poslednom čase ho vedenie klubu v nejednom prípade vystavilo do nepríjemnej situácie s hráčmi.

Tréner súhlasil s tým, že športové rozhodnutia bude hráčom oznamovať osobne, aj keď o niektorých rozhodlo vedenie klubu. Teraz je znepokojený, akým spôsobom to bude vplývať na hráčov, s ktorými bude pracovať. Spôsob vedenia klubu zo strany prezidenta a vedenia oslabil Koemanovu pozíciu. Na dnešnej tlačovke Luisa Suareza dokonca padla otázka, či s ním nepočítal tréner alebo klub. Holanďan si teraz s touto nepríjemnou situáciou bude musieť poradiť. Verejne síce hovorí len o pozitívnych správach, ale v súkromní si začal všímať veci, ktoré sa mu nepáčia.

zdroj: marca.com
foto: fcbarcelona.com

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-09-24 19:26:30
Hejter! Nech ide fandit inemu klubu!

Alebo taketo dristy sa za nespokojnost s vedenim hovoria len mne?
mexes 2020-09-24 20:22:32
neželané účinky užívania pervitínu: zvýšená komunikatívnosť, až nutkavé, rýchle a hlasné rozprávanie, v ktorom nezriedka možno zachytiť známky psychickej nekonzistencie, skrátenej, povrchnej a prchavej koncentrácie na problémy, až myšlienkového trysku a pri dlhodobom či častom konzume stratu chuti do jedla a chudnutie. zvýšená bdelosť, prípadne neprimeraná dennej dobe (napríklad neskoro v noci, nadránom a pod.), pri vyššej dávke potreba vykonávania činnosti, nepokoj, nespavosť, akné, depresia, Ekbov syndróm, Amfetamínová psychóza, Impotencia - poruchy erekcie, poškodenie zubnej skloviny, poškodenie imunitného systému, smrť (v dôsledku komplikácii, najmä pri predávkovaní alebo užití spoločne s inými drogami) paranoia, halucinácie, tiky (trenie zubami, žmurkanie).
Tomass 2020-09-24 20:37:11
mexes😂😂 a teraz mi začína dávať zmysel, prečo Rivaldo111 tu furt píše sra*ky...
Anko63 2020-09-24 21:33:40
Prepáč Mexes ale na teba to poviem jednoduchšie a zrozumiteľnejšie. Si chuj. Vidím že si odborník tak si to budeš vedieť pretaviť do svojho slovníka.
mexes 2020-09-24 22:18:22
Anko, svojou reakciou si spravil totalneho chuja iba zo seba sameho.
vyskusaj toto: skopiruj 30 komentov tohto typka , posli ich niektoremu psychiatrovi, ze aky ma na to nazor, poziadaj ho, nech ho "pretavi" do tebou zrozumitelneho slovnika a dobre si vypocuj., co ti povie.
Rivaldo111 2020-09-24 22:44:17
Mexes ty ubohy white trash. Skopiruj si moje komentare spred roka a porovnaj ich s potvrdenymi spravami posledny mesiac. Financie v kanali, drevo suarez von, slimak rakitic von, to vsetko som vravel uz mesiace vopred. Moje komenty su ako predpovede buducnosti
Tomass 2020-09-24 22:56:27
No ešte povedz, že si druhé zhrození Jolandy... xD
Anko63 2020-09-25 08:21:27
Som medicínsky vzdelaný takže nepotrebujem rady. Vás tu ani neiritujú jeho komentáre ale to že ich píše RIVALDO111. Teraz na odľahčenie: "Príde žena k jednému z tých psychiatrov a vraví mu - Pán doktor, manžel sa mi zbláznil, vždy keď niečo dopije zo šálky tak ju celú rozhryzie a zje okrem uška! Doktor na to - To je fakt zvláštne, veď tie ušká sú najchutnejšie." Takže asi tak.
2020-09-24 20:42:53
Tohle mě nejvíc pobaví.Měl to říct některým svým blízkým spolupracovníkůma ti zas určitě běželi se zprávou dál :D
Dle mě by bylo nejlepší,kdyby v budoucnu nemohli denníky tak často lhát,ale museli by svoje informace napojovat na zdroje od koho takovýhle ho.na mají.
2020-09-24 20:50:14
Ako je s tými predčasnými voľbami?? Stale sa overujú hlasy?
Nick 2020-09-24 21:00:55
Od potvrdenia poctu hlasov maju 20 dni. Skorej to podla mna nebude
Nick 2020-09-24 21:01:59
Teda od toho momentu, ako priniesli hlasy do klubu. Urcite to neurobia skorej, aby to este nebolo podozrive
XTommy39 Premium 2020-09-25 15:00:53
Skopirovane a prelozene z language espana
Budúci utorok 29. septembra sa začne s overovaním podpisov a bude nasledovať návrh na vyslovenie nedôvery súčasnému prezidentovi FC Barcelona Josepovi Maria Bartomeuovi. „Odpočítavanie začína vykopávať Bartomeua a jeho predstavenstvo,“ hovorí propagátor pohybu Jordi Farré.

Kandidátovi #NouImpulsFCB sa spolu s ďalšími opozičnými skupinami podarilo zhromaždiť 20 687 podpisov, ktoré už boli uložené v kanceláriách klubu. Teraz sa začne proces overovania. Hlasovacia tabuľka bude zostavená budúci utorok 29. septembra dopoludnia a predpokladá sa, že tento proces bude trvať tri dni v ranných a popoludňajších zmenách. Pred začatím validácie musí byť schválená príručka a postup, ktorý je potrebné dodržať pri vykonávaní záručnej certifikácie.


Za hlasovacím stolom budú zástupcami #NouImpulsFCB Jordi Farré a Josep Triadó. Zástupcov bude mať aj klub a Katalánska futbalová federácia (FCF). Podľa stanov klubu má volebná tabuľka desať pracovných dní na to, aby spočítala a overila, či boli zhromaždené potrebné podpisy na vykonanie hlasovania o nedôvere voči rade, ktorej predsedá Josep Maria Bartomeu. Farré je optimistický a verí, že vyslovenie nedôvery bude skutočnosťou. „Zhromaždili sme tisíce podpisov, ktoré sú hlasom proti tejto rade, ktorá nemôže pokračovať v vedení klubu ďalší deň,“ hovorí Farré po poznaní dátumu, od ktorého sa začne s overovaním podpisov.
2020-09-25 08:52:21
Ronald Koeman nie je spokojný s niektorými krokmi vedenia
TO BRZO :-D
2020-09-27 12:34:57
mexes,ty si športovec,fanušik, ako blázon