Dělba bodů po šíleném druhém poločase. Ani dvě branky z penalty Rei Manaje nestačily ve středu na výhru, protože domácí v závěru utkání stihli vyrovnat.

Rezervní tým Barcelony získal bod a potvrdil svou třetí pozici v tabulce. To jen díky dvou proměněným penaltám útočníka Rei Manaje. Všechny čtyři branky padly v druhé polovině. Na úvod zápasu domácí jasně ukazovali, proč jejich obrana patří mezi nejsilnější v soutěži. Už ve 29. minutě musel ze hřiště odejít s krvavým šrámem na obličeji Roger Riera.

Po tvrdé hře vysokou nohou domácího hráče, jenž vyfasoval žlutou kartu. Následné vyšetření potvrdilo zlomeninu nosu. Už v pátek však barcelonský bek podstoupil operaci. Na hřišti ho hradil mladíček José Marsà, který je kapitánem Juvenilu A, mohl tak sbírat důležité zkušenosti. Jen slabá střela Mathuese demonstrovala celé snažení barcelonských.

Ve druhém poločase se vše změnilo. Collado prošel přes dva bránicí hráče do vápna, kde byl faulován. Jen čtyři minuty po začátku mohli hosté slavit, jelikož penaltu s přehledem proměnil Rei Manai. Albánský útočník byl zanedlouho blízko navýšení vedení, ale jeho střelu skvěle zastavil brankář Craviotta. Když se zdálo, že Barça dominuje nad zápasem, tak přesně po hodině hry vyrovnal John Neeskens.

Oba týmy si šly za vítězství. Nejvíce šanci si vypracoval již několikrát zmiňovaný Manaj. Domácí však také donutili Tenase vytáhnout několik důležitých zákroků. Jen deset minut před koncem zápasu si na penaltový puntík už podruhé položil míč Manaj, který opět proměnil.

Blaugranas se však nepodařilo dovést utkání do vítězného konce, když Domi Berlanga v pokutovém území tvrdou střelou snížil na 2:2. Do konce zápasu zbývaly pouhé dvě minuty. Do závěrečného hvizdu zbýval ještě čas, ale Craviotta zabránil Manajovi vstřelení hattricku.

Sestavy:

Prat: Craviotto, Diego G., Perone, Putxi, C. Guzmán, Bertomeu (Ufano, min. 67), Padilla (Adri Díaz, min. 58), Eric (Domi, min. 67), Neeskens, Javi Martos a Astals (Sergio Montero , min. 58).

Barça B: Arnau Tenas - Roger Riera (José Marsà, min. 29), Álvaro Sanz, Comas, Mika - Nico, Matheus, Ilaix Moriba - Collado, Rei Manaj, Konrad

Góly: 0-1, Rei Manaj, pen. (min. 49). 1-1, Neeskens (min. 60). 1-2, Rei Manaj, pen. (min. 81). 2-2, Domi (min. 88).