Dvougólový Alex Collado či Rey Manaj. Rezerva v neděli zvítězila 6:0 nad Hospitaletem a vrátila se zpět na třetí místo. Pojďme se podívat na výkony jednotlivých hráčů.

Arnau Tenas - 8

Neměl moc práce, protože obrana pracovala velmi dobře. I přesto si však pár důležitých zákroků připsal, především musel zasahovat na začátku zápasu. Jinak pomohl týmu rychlou rozehrávkou.

Alejandro Balde - 9

Po dlouhé předvedl velmi dobrý výkon. Dozadu byl naprosto bez problému a vepředu neustále hrozil. Za zmínku stojí, že přihrával na Moribu, který byl faulován ve vápně. Snad mu tyto výkony vydrží.

Mika Marmol - 9

Také naprosto perfektní výkon. Vzadu vybojoval spoustu balónů. V letošní sezóně dokazuje, že z něho může vyrůst výborný stoper.

Arnau Comas - 9

Také předvedl skvělý výkon, dokonce bych řekl, že nejlepší v sezoně. Vzadu byl jistý a ještě přidal čtvrtou branku. Skvěle.

Alvaro Sanz - 9

Naprosto skvěle si zvykl na post pravého obránce. Při první brance pěkným centrem našel Manaje, který otevíral skóre. Po jeho centru padl i další gól, protože se odrazil ke Colladovi, který skvělou střelou zvyšoval už na 5:0. Kromě toho vypadal opravdu velmi dobře. Vzadu neměl vůbec žádný problém a dopředu byl velkou hrozbou.

Ilaix Moriba - 9

Začátek zápasu byl slabší, ale ve 37. minutě začala jeho chvíle. Nejdřív pěknou střelou zvyšoval na 2:0 a před koncem poločasu vybojoval penaltu, kterou Manaj proměnil. Ve druhém poločase to byl starý dobrý Moriba a vyhrál spoustu balónů. Stále však některé věci řeší zbrkle, ale to je na jeho věk normální.

Nico - 9

V posledních zápasech si začíná zvykat na defenzivního záložníka a jde mu to opravdu skvěle. Byl nedílnou součástí zálohy katalánců a celý zápas patřil mezi nejlepší hráče.

Alex Collado - 10

Tady nebylo o čem. Zasloužil se o dvě branky svého týmu a znovu ukázal, že si zaslouží šanci v prvním týmu. Jen bych vytkl, že občas má míč zbytečně moc dlouho na kopačkách, ale to je jen malý problém.

Lucas De Vega - 9

Brazilec se v poslední době v základní sestavě nenacházel, ale dnes dostal kvůli velkých zraněním šanci. A tu využil perfektně. S balonem to umí velmi dobře a navíc nahrál na poslední branku.

Rey Manaj - 10

Také předvedl skvělý výkon. První brankou otevřel skóre, pak nahrál na branku Moriby a nakonec ještě proměnil penaltu. Sice je potřeba říct, že s balonem je pomalý, ale do vápna se hodí. Navíc v poslední dvou zápasech má už čtyři přesné zásahy.

Konrad De La Fuente - 8

Nastoupil netradičně na pravém křídle a v prvním poločase nevypadal moc psychicky dobře. Pravděpodobně by mu pomohl start v prvním týmu, aby si zvedl sebevědomí. V druhém poločase se však vrátil do staré formy. Nahrál na čtvrtý gól Manaje a velmi zlobil obranu hostů.

Hráči z lavičky :

Matheus Pereira - 6

Nastoupil na poslední půl hodinu. Šikovně přenechal míč Colladovi při poslední brance a on sám nebyl blízko gólu. Taky toho ale bohužel hodně pokazil.

Joaquin Zeballos - 7

Naskočil po skutečně dlouhé době a působil velmi pohyblivě. Nahrál na velkou šanci Gaviho, který trefil však pouze tyč. V dalších zápasech by měl dostat možná více prostoru.

Jose Marsa Martinez - 6

Hrál na posledních patnáct minut, ale vzhledem k tomu, že Barcelona držela míč na soupeřově polovině, se k míči moc nedostal.

Pablo Gavi - 7

Velmi talentovaný záložník v šestnácti letech debutoval za rezervu. A nebyl blízko branky, ale po jeho střele se ozvala pouze tyč. Jinak ukázal svou genialitu, která je na jeho věk výborná. Budoucnost.

Gustavo Maia - 6

Nastoupil na posledních sedm minut a ukázal se v dobrém světle. Zasloužil by si více prostoru.