Enrique Cerezo poskytol rozhovor pre katalánsky denník Sport, v ktorom odpovedal na otázky týkajúce sa dnešného zápasu s Barcelonou, prestupmi medzi klubmi v minulosti, porozprával najmä o transfere Luisa Suareza či zotrvaní Messiho na Camp Nou.

Zápas veľkých tímov na Camp Nou. Ďalší medzi Barcelonou a Atléticom. Dojmy?

"Ťažko prognózovať. Je ťažké tipovať výsledok v týchto zápasoch. Ľahké je však povedať, že obe mužstvá si pôjdu po víťazstvo, pretože bojujú o titul. Mali sme veľké šťastie a ohromnú satisfakciu, keď sme pred niekoľkými rokmi získali posledný titul na Camp Nou. A veľkou satisfakciou pre nás bolo, že nás diváci po zisku titulu, ktorý Barcelona prehrala, odmenili potleskom. Tieto spomienky zostanú v pamäti všetkých fanúšikov Atlética."

Ide o vaše najlepšie spomienky na Camp Nou?

"Myslím si, že áno, okrem skvelých zápasov, ktoré sme tam odohrali: 4:3, 5:4, 4:5. Boli to pôsobivé zápasy, v ktorých sa hralo výborne a ľudia boli spokojní bez ohľadu na to, či vyhral jeden tím alebo ten druhý."

Ste pred takýmito zápasmi nervózni?

Tento článok je exkluzívny obsah ForcaBarca

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-05-08 12:53:41
Okrem culés, predsa len je to legenda a zaslúžil si poriadnu rozlúčku
2021-05-08 14:55:48
Barcelona na tom nijak neprofitovala..... žádný plus ji z toho nešlo, přestup byl zadarmo
2021-05-08 18:54:13
Takto - podla mna nemozme nadavat na vedenie, ze ho predali. Na konci sezony hral fakt zle, lopty sa od neho odrazali. To ze sa chyti v atletiku nikto necakal a mna to osobne velmi prekvapilo. No mozno je to tym ze tam dostal nieco ako druhu motivaciu alebo nieco take, ja neviem. mna skor trápi, že ho predali za tak málo....doslova nas atletiko ožobralo. Ked 34 rocny ronaldo vtedy prestupil za 100 miliónov tak suarez mal odist ked tak okolo 30-50 mil.....
A ta rozlucka aj mna trapi, nech hral ako hral na konci, tak stale je to legenda poslednych rokov, a zasluzil si velkolepu rozlucku....