Barcelona 1:4 PSG: Hodnotenie hráčov Barcelona 1:4 PSG: Hodnotenie hráčov
Čo ďalej s Xavim? Kto bude trénerom Barcelony v budúcej sezóne? Čo ďalej s Xavim? Kto bude trénerom Barcelony v budúcej sezóne?
včera o 13:15 Lukas 1223x 17
Majstrovstvá sveta klubov bez Barcelony Majstrovstvá sveta klubov bez Barcelony
Majstrovstvá sveta klubov bez Barcelony
včera o 11:52 Lukas 1219x 9
Luis Enrique: Tento zápas by sme vyhrali aj bez červenej karty Luis Enrique: Tento zápas by sme vyhrali aj bez červenej karty
Luis Enrique: Tento zápas by sme vyhrali aj bez červenej karty
včera o 11:00 Lukas 1940x 12
Gündoğan tvrdo kritizoval postoj Arauja Gündoğan tvrdo kritizoval postoj Arauja
Gündoğan tvrdo kritizoval postoj Arauja
včera o 10:22 Lukas 6235x 24
Xavi: Budujeme veľmi dobrý tím pre súčasnosť aj budúcnosť Xavi: Budujeme veľmi dobrý tím pre súčasnosť aj budúcnosť
Xavi: Budujeme veľmi dobrý tím pre súčasnosť aj budúcnosť
včera o 10:14 Lukas 2148x 12
VIDEO: Fanúšikovia Barcelony si pomýlili autobus, zahádzali predmetmi autobus vlastných hráčov VIDEO: Fanúšikovia Barcelony si pomýlili autobus, zahádzali predmetmi autobus vlastných hráčov
včera o 08:29 Lukas 1060x 5
včera o 07:46 Lukas 2705x 49
Ousmane Dembélé: Chápem pískanie, ale nič sa nedeje, taký je život Ousmane Dembélé: Chápem pískanie, ale nič sa nedeje, taký je život
Ousmane Dembélé: Chápem pískanie, ale nič sa nedeje, taký je život
včera o 07:11 Lukas 998x 11
Ter Stegen: Ak rozhodca v takejto situácii zapíska, musí ukázať červenú kartu Ter Stegen: Ak rozhodca v takejto situácii zapíska, musí ukázať červenú kartu
Ter Stegen: Ak rozhodca v takejto situácii zapíska, musí ukázať červenú kartu
včera o 07:03 Lukas 3343x 10
Bleskovky
Fanúšikovia Barcelony si z ich pohľadu nemohli predstaviť horšieho MVP odvetného zápasu proti PSG. Víťazom tohto ocenenia sa stal Ousmane Dembélé. Francúz vyrovnal skóre stretnutia v 40. minúte zápasu, keď využil prihrávku Bradleyho Barcolu. V 61. minúte po faule Joãa Cancela na Dembélého nariadil rozhodca pokutový kop, ktorý Kylian Mbappé premenil. Bývalý hráč Barcelony tak pridal k zásahu z prvého stretnutia a ukázal sa ako rozhodujúci pre osud dvojzápasu.
včera o 06:59 0
Barcelona 1:4 PSG: Najlepšie VS Najhoršie Barcelona 1:4 PSG: Najlepšie VS Najhoršie
Barcelona 1:4 PSG: Najlepšie VS Najhoršie
včera o 06:56 Lukas 2231x 27
Barcelona 1:4 Paris Saint-Germain: Gólové momenty Barcelona 1:4 Paris Saint-Germain: Gólové momenty
Barcelona 1:4 Paris Saint-Germain: Gólové momenty