Porcia prestupových špekulácií je pripravená aj na dnešok. A je toho naozaj celkom dosť. Príjemné čítanie

Frenkie de Jong

Marca: Barcelona a Manchester zintenzívnili rokovania a sú blízko k dosiahnutiu dohody. Najnovšia ponuka United je 65 miliónov eur + bonusy, ale Barcelona očakáva 86 miliónov eur. Červení diabli sú pripravení túto sumu zaplatiť a zostáva určiť podiel bonusov. Ak sa dohodnú kluby, bude potrebné presvedčiť aj záložníka, aby prestúpil.

Cadena SER: Ľudia z prostredia Holanďana uviedli, že vo veci nie sú žiadne nové správy a že Frenkie chce naďalej zostať v Barcelone.

Sport: De Jong nemá v úmysle odísť a toto stanovisko bolo oznámené obom klubom. Holanďanovi sa nepáči tlak všetkých strán na transfer a dokonca začal pochybovať o svojom agentovi Ali Dursonovi.

Memphis Depay

Sport: Barcelona je pripravená analyzovať ponuky za hráča vo výške minimálne 20 miliónov eur. Barcelona si nenechá ujsť príležitosť predať útočníka, no ak hráč neodíde, bude musieť predĺžiť s ním kontrakt. Xavi je s Depayom spokojný a zostať na Camp Nou chce aj samotný hráč, ale ak sa Barcelone podarí naplniť svoje prestupové plány, Depay by pre Xaviho nemusel byť dôležitý a hráč sa tomu chce vyhnúť.

Robert Lewandowski

Fabrizio Romano: Lewandowski dostal z Barcelony informáciu o novej ponuke pre Bayern: 40 miliónov eur + bonusy. Poliak potvrdil úmysel počkať na Blaugranas.

Bild: Barcelona sa priblížila k sume 50 miliónov eur (fix+bonusy). Pozície oboch strán sa môžu priblížiť. Možný transfer Frenkieho de Jonga by dal Barcelone väčší priestor na manévrovanie pri rokovaniach.

RAC1: Lewandowski je po ďalšej ponuke optimistickejší z pohľadu prestupu do Barcelony.

Sport: V Bayerne nie sú jednotní v súvislosti s odchodom Lewandowskeho. Bavori by vo všeobecnosti chceli, aby útočník zostal, ale ich prístup sa mierne líši. Športový riaditeľ Hasan Salihamidzić je naklonený predaju, uvedomuje si, že udržať hráča v tíme proti jeho vôli je absurdné. Generálny riaditeľ Oliver Kahn súhlasí s tým, aby klub rokoval s Barcelonou, ale zástava rázny prístup a z Barcelony chce vytrieskať čo najviac. Uli Hoeness, ktorý síce už nie je prezidentom klubu, ale stále má veľký vplyv, je absolútne proti odchodu Lewandowskeho.

Oficiálny účet Bayernu na Twitteri medzičasom zverejnil informáciu o predĺžení spolupráce s Konami. Pri tejto príležitosti sa objavilo video, na ktorom hráči Bayernu promujú túto udalosť. Lewandowski vo videu chýba.

Raphinha

Fabrizio Romano: Chelsea sa dohodla s Leedsom na prestupe Brazílčana za vyše 60 miliónov eur. Teraz sa The Blues pokúsia dohodnúť na podmienkach zmluvy so samotným Raphinhom, ktorému už poslali ponuku.

AS: Barcelona sa nevzdáva príchodu Brazílčana, ktorý je však na prestupovom zozname nižšie ako Lewandowski a Koundé. Klub dúfa, že dôležitá bude vôľa samotného krídelníka, ktorý chce prestúpiť na Camp Nou.

Ousmane Dembélé

Mundo Deportivo: Barcelona verí, že Francúz sa rozhodne zostať na Camp Nou. Xavi pre televíziu Mega uviedol, že to, či Dembélé zostane v klube, závisí len od neho samotného.

zdroj: v texte
foto: twitter/fcbarcelona.com

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-06-29 12:41:57
FDJ, Dembele, Depay by měli zůstat... Mají Barce co dát, mají svoje kvality. Když čtu ty jména, co mají údajně přijít, naprosto, zcela, úplně, totálně zbytečný příchody.... Dopadne to za rok stejně, že se jich budou chtít zbavit a nebudou vědět jak na to. Problém není úplně v hráčích samotných, ale v tom, že s nima neumí realizační tým pracovat a vytáhnout z nich maximum. Na tomhle by měli zapracovat a smířit se s tím, že přirozený talent, typu Messi, který dokázal zachraňovat zápasy, tu byl jen jeden a dlouho žádný takový nebude... Teď je na řadě, aby realizační a kondiční tým, včetně trenéra, začal pořádně makat a naučit se s hráčema pracovat a stavět je na pozice, na kterých dokáží ze sebe vydat to nejlepší.... Tady je za mě zakopaný pes.
mazanyhrac 2022-06-29 13:18:09
Mne je líto hlavně FDJ, protože má leaderske schopnosti, ale musí hra na své pozici, kde hraje pořád Busi. Memphis má taky rád Barcu a má co nabídnout, ovšem po příchodu Lewa by asi neměl moc prostoru. V tom útoku jw teď obecně hodně otazníků. Bude hrát Fati? Zůstane Dembele? Mohl by hrát Auba na křídle v případě potřeby? No, Xavinu se z toho asi trochu točí hlava.
2022-06-29 12:47:14
Lukáš palec hore za to že k špekuláciam dávaš rôzne zdroje. Nie len jeden.
PatrikFCB Premium
2022-06-29 13:21:31
Načo im je De Jong, keď k nim nechce? Fail na všetky strany. Rovnako to dopadlo aj s Di Maríom v roku 2014.
2022-06-29 13:53:47
S tým Raphinom strácajú len čas a nie a nie pochopiť že už je mimo naše schopnosti ho sem do Barci doviesť. Už kvôli tomu utiekol di Maria. Nevidia, že bude nemožné sem doviesť všetky prestupové ciele? Mali by sa vzdať Raphinhu, možno aj Silvu. Skôr by mali predĺžiť s Dembelem, podpísať Lewu, Kounde/Koulibaly a ešte nejaké lacnejšie LB k Albovi. RB zvládneme aj bez Azpiho s Destom a Robertom.
LaBrie 2022-06-29 14:19:21
Ako mozu predlzit s Dembelem, ked uz pol roka spekuluje a nema sa k nicomu...
T0mIO Premium
2022-06-29 14:11:36
Musí sa to s tým de jongom podariť. O rok ho už bude ťažšie predať.
maryann 2022-06-29 16:12:08
A ak,tak max za 50...
2022-06-29 21:27:50
predaj si vlastnú mater, a nie fdj
Victorrr 2022-06-30 02:31:38
A proč takový útok, co je vlastně FDJ za až tak mimořádného hráče... kromě nějakého středního působení u nás, tak jinak absolutně nepřesvědčil, bohužel 🤨
FCBarcelona2018 2022-06-30 06:59:20
rambla, asi si mal veľmi ťažkú a dlhú noc, keď takto nezmyselne útočíš na diskutujúceho. Je to jeho názor a to nie je dôvod takto útočiť. Ukľudni sa, alebo si daj poriadne silnú kávu. Želám pekný a horúci deň!!!
Jergus1 2022-06-30 09:44:38
FC Barcelona, súhlasím s tebou.........ani mne sa nepáčia podobné nezmyselné útoky! Mať iný názor, v pohode, ale bez urážok. Veď hlavne o tom je diskusia.