Joan Laporta poskytol rozhovor katalánskej televízii TV3. Prezident FC Barcelona hovoril o aktuálnych témach týkajúcich sa klubu, ako sú ligové prvenstvá vo všetkých šiestich profesionálnych sekciách, prestupy a nová zmluva Xaviho.

"Nerád si dávam hodnotenia. Nech to robia iní. Pracujeme, sme na správnej ceste a zlepšujeme sa."

"Prioritným cieľom bolo, aby prvý mužský tím vyhral šampionát. Odhodlane sme to dosiahli. Vyhrali sme všetkých šesť profesionálnych líg. Ženský tím vyhral Ligu Majstrov po historickej remontada. To všetko je veľmi dobré, ale chceme viac. Chceme si udržať hegemóniu v domácich ligách a dobyť Európu."

"Xavi má zmluvu a vie, že je pre Barçu najlepším trénerom. Je to skvelý človek a pozná klub, veľmi pomáha pri práci. Keď príde čas, budeme sa rozprávať. Najprv sú tu priority a Xavi to chápe. Budeme sa rozprávať pokojne, ale chceme, aby pokračoval, a on tiež. Zatiaľ sme si nestanovili dátum. Hovorili sme o tom povrchne."

Tento článok je exkluzívny obsah ForcaBarca

Diskusia

4 komentáre
2023-06-30 08:48:40
Je to obyčajný potkan. Pred 2 mesiacmi mal plnú hubu, čo všetko robia aby sa Messi vrátil. Teraz ani zmienka. Plná huba prázdnych rečí.
2023-06-30 12:06:16
Pozrite co na inej stránke píšu. Co Laporta vyhlásil:
„Minulý rok sme mali na stole 100-miliónovú ponuku na predaj Frenkieho. Rozhodli sme sa ho nepredať. Sú hráči, ktorí by na prestupovom trhu ani nemali byť," povedal v rozhovore prezident FCB Joan Laporta.

Môže takto klamať 🤮