V poslednom zápase Premier League bol Ansu Fati pre zranenie vystriedaný ešte v prvom polčase. Na dnešnej tlačovej konferencii sa tréner Brightonu Roberto De Zerbi nepodelil o príliš optimistické správy na túto tému.

"Na dlhý čas sme prišli o Ansua," povedal tréner Brightonu Roberto de Zerbi na tlačovej konferencii. Talian neuviedol presný dátum návratu útočníka, ale správa nie je optimistická. Anglický klub zatiaľ neoznámil, čo presne 21-ročného hráča trápi.

 

Na ďalšie informácie čakáme.

 

 

zdroj: fabrizio romano
foto: twitter

Diskusia

3 komentáre
2023-11-29 20:47:08
Myslím, že to je definitíva, druhé dlhodobé zranenie v krátkej, ešte sa nedostal do formy ani po prvom, myslím, že jeho kariéra skončila. Chalan zapadne prachom niekde v tramtárii a Barca bude mať problém ho predať.
2023-11-29 21:19:05
Určitě jeho kariéra neskončila tady tímhle lol 😂😂😂😂 furt je mladý,ale jinak cena půjde hodně dolů to je jasný. Škoda že tenkrát jsme ho neprodali za velký peníze když byla možnost. Ale znáš to stačí když ti vyjde půl sezony nebo celá sezóna a razem máš cenovou jak blázen. Takže v klidu. No psát o konci kariéry v tam mladém věku je prestrel 😀