Barcelona si odkrútila tréning pred zápasom s Almeríou. Novinári prinášajú správy o zdravotnom stave niektorých hráčov a ukazujú videá z tejto dnešnej tréningovej jednotky.

Podľa správ médií İlkay Gündoğan nenastúpil na ihrisko. Nemec po poslednom zápase s Realom Sociedad trpel zdravotnými ťažkosťami, no v konfrontácii s Almeríou si napriek tomu nezahrá kvôli suspendácii za nadmerný počet žltých kariet. Stredopoliar zostal v posilňovni, ale je isté, že v nedeľu bude k dispozícii. Ronald Araujo naopak normálne trénoval s obviazaným pravým kolenom. S tímom trénoval aj Vitor Roque, ktorý sa sťažoval na pomliaždeninu v oblasti členka.

Novinári ukázali aj video, na ktorom Robert Lewandowski predvádza, slovami Davida Bernabéua z katalánskeho denníka Sport 'freestyle'. Poliak vyšiel na trávnik oveľa skôr ako jeho kolegovia a potom, netrpezlivý, že ešte nie sú na mieste, žartoval smerom k tréningovému personálu a výrečne ukazoval na hodinky. Madridský denník AS túto situáciu v každom prípade opísal tak, že Lewandowski sťažnosť na nedochvíľnosť svojich spoluhráčom myslel vážne.

zdroj: fcbarca.com
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

1 komentár
2024-05-15 17:24:20
mal by chodiť o hodinu skôr, odchádzať o hodinu neskôr a trénovať prvý kontakt s loptou