vs. Murcia
o 0d 10h 15min
ČLÁNOK
článok

Del Bosque varoval Piquého a Ramosa

10:26, 31. 5. 2012, Lukas ROZHOVORY

Tréner reprezentácie Španielska pripustil, že Gerard Piqué a Sergio Ramos majú medzi sebou určité problémy. Vyjadril však nádej, že v priebehu EURO 2012 bude medzi nimi všetko v poriadku.

Del Bosque priznal: "Existujú medzi nimi isté rozdiely," ale jedným dychom hráčov varoval: "Ak sa Piqué s Ramosom nerozprávajú, nech radšej začnú." Tieto ostré slová z úst kormidelníka La Furie Roja zazneli v programe 'de Fora Joc' a vlnách rádia ONA FM.

"Sú to mladí chlapci, medzi ktorými panujú rozdielne názory, ale s tým nebude žiaden problém. Atmosféra medzi hráčmi Realu a Barcy je dobrá," dodal.

Del Bosque tiež povedal, že dúfa, že zranení hráči Villa aj Puyol sa aj napriek zdravotnému stavu objavia na zraze reprezentácie v Las Rozas. "Sami sa rozhodnú, či zostanú až do konca," komentoval.

Tréner národného tímu vysvetlil, prečo do reprezentácie povolal Pedra Rodrígueza: "Mal úspešný koniec sezóny. Preto ho beriem, hoci rozumiem, že za niektoré rozhodnutia som kritizovaný," povedal.

zdroj: sport.es

© 2010, Autorské práva ForcaBarca.sk. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu je výslovne zakázané.
Diskusia
10:49 31.5.2012 ∙ Tom10
- 42 + top komentár hviezda

nech sa nerozpravaju, stači len aby si rozumeli v obrane

10:59 31.5.2012 ∙ ren22
- 11 +

Sú to veľké opory v obrane

11:52 31.5.2012 ∙ Romeefcb
- 13 +

do toho aby boli kamarati a rozpravali sa ich nikto nutit nemoze a piqemu sa ani nedivym lebo ramos je riadne vymlety ak bude v obrane fungovat vsetko dobre nevidim problem

Ak chceš pridať komentár musíš sa registrovať
Alebo môžeš použiť Facebook login