ATLÉTICO MADRID
1 FT 0
; Sobota, 21.11.2020; 21:00 SELČ
FC BARCELONA
Kto môže nahradiť Piquého v strede obrany? Kto môže nahradiť Piquého v strede obrany?
Kto môže nahradiť Piquého v strede obrany?
23.11.2020 Lukas 3184x 16
Luis Suarez: Viem, že Messi môže zvrátiť situáciu v Barcelone Luis Suarez: Viem, že Messi môže zvrátiť situáciu v Barcelone
Luis Suarez: Viem, že Messi môže zvrátiť situáciu v Barcelone
23.11.2020 Lukas 2573x 5
Dve tváre Ter Stegena Dve tváre Ter Stegena
Dve tváre Ter Stegena
23.11.2020 Lukas 1825x 23
Kapitáni Barcelony poslali pred médiá 17-ročného Pedriho Kapitáni Barcelony poslali pred médiá 17-ročného Pedriho
Kapitáni Barcelony poslali pred médiá 17-ročného Pedriho
22.11.2020 Lukas 6099x 44
Diego Simeone: Vždy očakávam najlepšiu verziu súpera Diego Simeone: Vždy očakávam najlepšiu verziu súpera
Diego Simeone: Vždy očakávam najlepšiu verziu súpera
22.11.2020 Lukas 1431x 3
Atlético Madrid 1:0 Barcelona: Najlepšie VS Najhoršie Atlético Madrid 1:0 Barcelona: Najlepšie VS Najhoršie
Atlético Madrid 1:0 Barcelona: Najlepšie VS Najhoršie
22.11.2020 Lukas 3631x 39
Guillermo Amor: Obraz hry byl dobrý, před námi je ještě mnoho utkání Guillermo Amor: Obraz hry byl dobrý, před námi je ještě mnoho utkání
Guillermo Amor: Obraz hry byl dobrý, před námi je ještě mnoho utkání
22.11.2020 Jhonys 1416x 10
Yannick Carrasco: Teraz myslíme na Ligu Majstrov Yannick Carrasco: Teraz myslíme na Ligu Majstrov
Yannick Carrasco: Teraz myslíme na Ligu Majstrov
22.11.2020 Lukas 1179x 0
Ronald Koeman: V prípade Piquého a Roberta musíme počkať na výsledky vyšetrení Ronald Koeman: V prípade Piquého a Roberta musíme počkať na výsledky vyšetrení
Ronald Koeman: V prípade Piquého a Roberta musíme počkať na výsledky vyšetrení
22.11.2020 Lukas 2518x 9
Pedri: Inkasovaný gól v poslednej minúte prvého polčasu bol kľúčový Pedri: Inkasovaný gól v poslednej minúte prvého polčasu bol kľúčový
Pedri: Inkasovaný gól v poslednej minúte prvého polčasu bol kľúčový
21.11.2020 Lukas 1400x 11
Atlético Madrid 1:0 Barcelona: Gólové momenty Atlético Madrid 1:0 Barcelona: Gólové momenty
Atlético Madrid 1:0 Barcelona: Gólové momenty
21.11.2020 Lukas 2729x 175
Atlético Madrid - Barcelona: Zostavy Atlético Madrid - Barcelona: Zostavy
Atlético Madrid - Barcelona: Zostavy
21.11.2020 Lukas 2379x 73
Atlético Madrid - Barcelona: Kľúčové taktické aspekty Atlético Madrid - Barcelona: Kľúčové taktické aspekty
Atlético Madrid - Barcelona: Kľúčové taktické aspekty
21.11.2020 Lukas 1960x 2
Atlético Madrid - Barcelona: Predpokladané zostavy Atlético Madrid - Barcelona: Predpokladané zostavy
Atlético Madrid - Barcelona: Predpokladané zostavy
21.11.2020 Lukas 2096x 15
Barca s ťažkou prekážkou. Porazí vonku Atlético? Barca s ťažkou prekážkou. Porazí vonku Atlético?
Barca s ťažkou prekážkou. Porazí vonku Atlético?
21.11.2020 Lukas 1075x 1
Diego Simeone: Sme v situácii, ktorá sa za súčasných okolností môže prihodiť každému Diego Simeone: Sme v situácii, ktorá sa za súčasných okolností môže prihodiť každému
Diego Simeone: Sme v situácii, ktorá sa za súčasných okolností môže prihodiť každému
21.11.2020 Lukas 1533x 1
Ronald Koeman: Messiho je potrebné viac rešpektovať, posledné otázky novinárov sú neúctivé Ronald Koeman: Messiho je potrebné viac rešpektovať, posledné otázky novinárov sú neúctivé
Ronald Koeman: Messiho je potrebné viac rešpektovať, posledné otázky novinárov sú neúctivé
20.11.2020 Lukas 3017x 20
Atlético Madrid - FC Barcelona: Nominácia Atlético Madrid - FC Barcelona: Nominácia
Atlético Madrid - FC Barcelona: Nominácia
20.11.2020 Lukas 2665x 14
Diego Simeone chce obrancom Barcelony pripraviť peklo Diego Simeone chce obrancom Barcelony pripraviť peklo
Diego Simeone chce obrancom Barcelony pripraviť peklo
20.11.2020 Lukas 2170x 5
Mario Hermoso: V zápase s Barcelonou musíme zahrať tak ako doteraz Mario Hermoso: V zápase s Barcelonou musíme zahrať tak ako doteraz
Mario Hermoso: V zápase s Barcelonou musíme zahrať tak ako doteraz
19.11.2020 Lukas 1059x 0
Situácia v kádri Barcelony pred zápasom s Atléticom Situácia v kádri Barcelony pred zápasom s Atléticom
Situácia v kádri Barcelony pred zápasom s Atléticom
18.11.2020 Lukas 2467x 4
Zápas s Atléticom je šancou pre dvojicu De Jong - Pjanić Zápas s Atléticom je šancou pre dvojicu De Jong - Pjanić