Jerome Boateng po zápase s Barcelonou priznal, že hráči Bayernu sú smutní z niekoľkých hlúpych chýb, ktoré v stretnutí vyrobili. Sám Boateng má za sebou ťažký večer, o ktorý sa mu postaral Leo Messi.

3-0

"Sme smutní. Počas 75 minút sme hrali dobre. Spravili sme hlúpe chyby, ktoré nás stáli 3 góly. Sme veľmi sklamaní."

Messiho druhý gól

"V súboji s Messim by bol zničený každý. Je to najlepší hráč na svete. Proti Messimu nemôžete nechať len jedného obrancu."

zdroj: weloba.es

ronyy101

top komentár
51
2015-05-08 13:15:08

Messi na svoje pomery vyhral dosť hlavičkových súbojov.

Johny18

16
2015-05-08 13:18:08

lebo do nich chodil :D on ich väčšinu vyhrá ked už do nich ide len väčšinou sa nato vykašle .D

ronyy101

14
2015-05-08 13:39:19

Tak , ale s jeho výškou je to dosť nezvyčajné.

2015-05-08 13:38:42

Nechápem ako môže povedať, že do 75 minúty boli lepší. Veď len v úvodných 15 minútach mala Barca 2 gólové šance. :) Oni mali len Mullerovu akciu za celý zápas nič viac kým Barca 5-7 góloviek. :)

11
2015-05-08 13:39:12

Sorry hrali dobre. :) Chyba

misotam

1
2015-05-08 21:53:05

Hrali dobre ale určite nemože povedať že bili lepší.Akurát sa snažili brániť Barce hrať čo sa im v druhom polčase darilo ale oni nič nepredviedli. Len kazili BARCE hru. To robia všetky mužstvá len im sa to darilo lepšie.

dzulio

1
2015-05-08 21:53:13

Messi to robi fantastický. Proste ide do súboja len vtedy, pokiaľ vie že ten súboj vyhrá. Ak tuší, že to nema zmysel nehrá. A čaká na priležitosť kedy súper stratí loptu a motá sa v tom okolí.

Federer

0
2015-05-09 08:40:02

Messi a hlavičky ? Kto rozumie futbalu vie že dôležitý je moment odskoku. Hugo Sanches (Real) dával ako "krpec"množstvo gólov hlavou. Vedel kedy vyskočiť.