FC Barcelona bola rýchla. Celtic s čistým kontom vydržal sotva 3 minúty, keď Leo Messi prepálil de Vriesa a nedal mu najmenšiu šancu na zákrok.

3' Messi

V 27. minúte sa opäť presadil Leo Messi, ktorý v podstate veľa práce tentoraz nemal - stačilo mu z metra dokopnúť loptu do brány. Celú akciu si však s pomocou Neymara rozbehol.

27' Messi

Druhý polčas začal výborne, keď hneď v 50. minúte sa strelecky presadil aj Neymar. Z priameho kopu trafil krásne. 3:0.

50' Neymar

Čo však vykúzlil Iniesta? Prenádherný gól z voleja po Neymarovom centri!

58' Iniesta

Celtic nestihol ani rozohrať a Lionel Messi po Suarezovej prihrávke skompletizoval hetrik.

60' Messi

V 75. minúte sa medzi strelcov zapísal konečne aj Luis Suarez. Výborne ho našiel Neymar, El Pistolero ešte krajšie zakončil.

75' Suarez

A padol aj 7. gól! Jeho autorom bol Luis Suarez. Prihrával Leo Messi.

88' Suarez

2016-09-13 21:45:47

Nemusíte má zatracovať a minuskovat. Bol som vo vlaku, cely den som zisťoval na nete a digi 3 mala dávať záznam celtic-rangers. Dosiel som domov zapol a aj keď stale majú skotsku ligu v programe tak dávajú barcu. Ospravedlnil som sa a poďakoval za tip. Keby ho nagiria nedal tak som u priatelky bez digi .

2016-09-13 21:16:21

To su blazni:) ich robia ako pripravkarov :)

2016-09-13 21:19:37

Leo zase raz koncertuje super. Marc dokázal, že je jednička,to chce len aby mal zápasový rytmus.

2016-09-13 21:31:52

nějak tu postrádám fantastické postřehy Romana7...čím to asi bude, hm že by nebylo na co píčovat? ale jenom se prohrává a je ho plné fórum že ;)

harry525

4
2016-09-13 22:40:35

Neboj, miesto toho aby oslavoval vitazstvo, tak komentar s negativistickym podtonom si neodpustil :D vid. nizsie

Dr-QQ

9
2016-09-13 21:35:50

S prvým polčasom spokojnosť. Rýchla kombinačná hra, veľa šancí, dva góly, vzrušenie aj pred bránou ter Stegena. Neviem, či hráči Celtiku boli špinaví, no bubnová práčka značky Barcelona ich v prvom dejstve riadne preprala. :-)

Lionel10Messi

6
2016-09-13 21:35:52

No Barca dnes takych 5-1 by mohlo byt :)

Jestper9

0
2016-09-13 21:38:19

ja 4 tipujem, alebo 5, ale 0 :) ter stegen sa mi vždy viac ako bravo páčil a aj viac sa hodí. hh. má charizmu. inak myslíte, ze penalta mala byť? Vletel pod hráča, ale to bolo fakt také, že...

barca10

27
2016-09-13 21:41:01

penalta bola jasna, ale aj to jasne vychytal :D Messi verim dnes na hattrick :-)

Dr-QQ

9
2016-09-13 21:46:10

Jasnejšia jedenástka byť hádam ani nemôže. :-)

Jestper9

3
2016-09-13 21:44:01

trosku by sa to malo upravit, lebo co brankár iné moze spravit... obaja do toho vleteli. a hlavne ak ide brankar rukami po lopte tak... bravo napr proti rooneymu horsie siel a nic

GabrielSVK

2
2016-09-13 21:46:49

Zrušia City a tak dajú Barcu, ale inak by nedali. Parchanti. Ma nasrali, ale už aspoň dávajú, ale nedať Barcu keď hrá a ešte aj LM, akože nech sa na mňa nehnevajú, ale s takým prístupom nech idú do prdele.

2016-09-13 22:34:08

Tak, že keby hralo City tak Barcu nedávajú, hlavne, že je super zápas a 7:0. To mali rovno dať Barcu, keby nebol zrušený zápas tak to Digi dnes nedáva.

2016-09-13 22:09:49

Neymar je od olympiady ako vymenený. Radost pozerat, Leo to samozrejme ani netreba komentovat. A som rád keď prave Iniesta dá takýto gól

Ke golsóoooooooooooooooooooooooo všetky :D
Dneska krásny zápas. Ešte jeden :D poďme BARCA.

2016-09-13 22:23:36

Gomez hra dnes tiez skvelo technika rychlost rozohravka dokonca je dobry aj v subojoch. Umtiti takisto jasny obranca do zakladu . Isty a nekompromisny ..