Strelec gólu na 3:2 v zápase Barçy s PSG v Parku princov Andreas Christensen dostal žltú kartu, čo znamená, že nebude môcť hrať v odvete na Montjuic, rovnako ako Sergi Roberto.

Andreas Christensen prišiel na ihrisko v 76. minúte zápasu a už o minútu neskôr sa mohol tešiť z gólu, ktorý priniesol Barcelone víťazstvo. Naopak, v 88. minúte dostal žltú kartu za taktický faul na Warrena Zaire-Emeryho. Bola to jeho tretia žltá karta v tomto ročníku Ligy majstrov, čo znamená, že v odvetnom zápase nebude môcť nastúpiť.

Sergi Roberto dostal v prvom polčase tiež tretiu žltú kartu a kapitán si na Montjuic tiež nezahrá.