Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-09-27 17:06:31
ten druhý gól vôbec nebol T. Stegenova chyba. Bola to jasná chyba obrany. Takýmto spôsobom nemôže útočník preskočiť obrancu + ešte pred tým prehratý hlavičkový súboj. Nemôže sa stať, že s výkopu brankára pôjde súperov hráč sám na brankára.
2023-09-27 18:00:29
Dovolim si s tebou nie celkom suhlasit. Ano chyba obrany to bola bez debaty, no brankar velmi zle vyhodnotil situaciu, keby bol vybehol na co mal more casu a vrhol sa po lopte ten "fuzaty kuchar " 😉 co vsietil by nemal sancu. Uz sme to tu rozoberali. Ale co sa v zaveroch nespomina je fakt, ze nikto nie je schopny zo stredovych hracov poslat poriadnu hlbkovu prihravku , v plnej hahote sa ukazalo ako zufalo nam chyba dejong. Videl som tam mnozstvo nabehov za obranu no vsetci bud kotrba dole, alebo pekne do sirky na istotu.
2023-09-27 19:28:36
keby dal raphina jasny 1000% gol co poslal na tribunu, tak by to bol uplne iny zapas..skoda
2023-09-27 19:56:28
Je mi jedno kto čo píše ja vínim xaviho a rafinhu xavi keď chce rotovať tak nie hráča po zranení spárovať s hráčom po zenite a zranení a rafinha je krásnou ukážkou toho že akákoľvek fyzická rýchlosť a strela sú hráčovi na nič keď postráda futbalovú inteligenciu ťažké zápasy vonku rozhodujú maličkosti a keď jeden hráč nedokáže premeniť 100% šancu ktorú mu dal super zadarmo vyjde ho to draho v zápasoch kde sú hráči unavený lebo hrajú každé 3 dní musia byť klinicky inak je boj o titul bez šance