Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-11-27 16:31:58
Já už tedy v tento projekt nevěřím ,navíc,když si ještě myslí,že jsme odehráli v sobotu dobrý zápas. Budu se sice dívat na každý zápas a fandit ,ale tudy cesta nevede
2023-11-27 16:47:16
alibista
2023-11-27 16:47:52
Ze sme odohrali dobrý zápas, ale mňa ešte aj dnes z toho bolia oči
Neviem co bude zajtra LM Porto, keď budeme tiež tak dobre hrať,,, to teda bude... Bomba
2023-11-27 17:02:21
Uvidíme no, sezóna je nějak rozehrana, zatím jsme ve hře. Pokud by ale nebyl žádný titul na konci sezóny, tak už bych byl pro výměnu trenéra. Není možné stále obhajovat slabé výkony a výsledky. Královský pohár je nejmenší možný úspěch k setrvání trenéra, ještě teda záleží kam se dostaneme v lize mistru....ale abych byl upřímný, po zápase se San Sebastian jsem dost skeptický, nemáme dostatečné tempo hry
2023-11-27 17:03:47
Hra aspon v druhom polcase bola dobra, v tom ma pravdu. Chapem, ze sa snazi chranit hracov a kritiku zobrat na seba, ale takymito vyjadreniami si vobec nepomaha. Ked to fanusik pocuje vezme si z toho len "nasa hra bola dobra, sme spokojni a takto chceme hrat", co samozrejme nie je pravda.
2023-11-27 17:28:30
Xavi je nový Ole Gunnar Solskjær, ktorý tu bude dovtedy kým to nebude riadny prúser, pretože legenda.
2023-11-27 17:51:08
Trochu sebakritiky, prosim ta. Uvidime ako na tom budeme koncom decembra. Ja uz velmi neverim. No fandit budem.
2023-11-27 17:59:55
Boha Xavi, ty už mě nebavíš. On fakt žije v jiném světě a je akorát ostatním pro smích. Bránil jsem ho, ale už mu přestávám i já přicházet na chuť. To je jak házet hrách o zeď. Nejlepší je, že každý mu ohřívá polívčičku a za každým rohem slyší, jak je ta jediná správná volba a podobné řeči.
2023-11-27 18:24:01
Myslím, že má čas do konca sezóny. Ak klub niečo túto sezónu nevyhrá, neviem či ešte aj potom ho bude tak podporovať aj vedenie. Všetko má svoje medze.
2023-11-27 19:34:15
Teraz čítam,že sme odohrali dobrý zápas proti Rayu,prvýkrát verím očnej doktorke,że mi začina šedý zákal,ja som videl šedý priemer a Xavi dobrý zápas ....,ale Xavi to určite vidí lepšie....,alebo by aspoň mal vidieť?
2023-11-27 19:48:32
Unai Emery . Ten nemá ružové okuliare a je to pán tréner. Ten vynadá hráčom, povie vždy pravdu a je jedno či si hviezda klubu alebo podržtaškár,hneď si vstúpia do svedomia . Aj keď jeho klub vyhrá rozdielom triedy tak povie že to nebolo ono a niektorí nehrali tak ako majú.Žiadne sladké rečičky.Mal by Xavi z neho brať príklad.
2023-11-27 20:23:42
Cholo z Atletica by takto nekorektne nezhodnotil výkon mužstva, ktoré herne sklamalo! Určite by vytkol hráčom, v čom robili chyby a to určite pri jeho temperamente aj zvýšeným hlasom. On sa nemusí báť, že by to pôsobilo na hráčov deštruktívne, ale to by ich vyburcovalo k tomu, aby sa podobné výkony neopakovali! Tak teraz otázka, myslíte si, že Cholo je zlý tréner?