Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2024-01-08 10:03:40
Myslím,yže Fdj bol strojcom víťazstva,bol všade !
2024-01-08 10:44:47
Pôsobivý výkon Romeua v prvom polčase.....tak to jsem asi videl uplně jiný zápas .Jinak Felix je uplně odpojený ,dostane míč jen na přeplněném prostoru,kde je těžké něco udělat ,ale přesto chce něco udělat.Oproti hodnocení jsem videl spise snahu nahrát než střílet.Je na něj velká kritika,ale v minulém zápase díky jeho střele jsme dali vítězný gol z penalty ,to nikdo tu nezmini .Myslím ,že je hodně otrávený ze způsobu hry Barcelony a není jediný .Je střídaný v každém zápase jako první ,at se mu daří nebo nedaří ,prostě je videt,že ho Xavi nechtěl .A opět musím zmínit to ,co už tu je dlouhou dobu.Kdokoliv sem přestoupí ,hraji na začátku výborně a pak uplně zvadne,zapadne do té barcelonske šedi .A příčina? Rekl bych ,že to bude ve špatném tréninku a házenkářském stylu hry ,kdy hráči nemají prostor ke kličkám neběhají a jen jdou do přehuštěnýho prostoru .A dokud se tohle nezmění ,tak bude huř a huř
2024-01-08 10:46:37
lewandovskému akosi zabudli započítať trapný samostatný nájazd na brankára -- jediným pozitívom bolo, že si lewa spletené nohy napokon rozplietol a nespôsobil si vážnejšiu ujmu na zdraví --
2024-01-08 11:10:03
Za mě byl nejlepším hráčem na hřišti Fermín. A myslím si, že při současné formě záložníků ( a asi i útočníků) by měl dostávat daleko více prostoru od Xaviho. Ale z nějakého neznámého důvodu ho Xavi po skvělém výkonu v lize mistrů úplně odstavil. Moc se mi líbil i Hector Fort, ta nahrávka na druhý gól byla skvostná a vůbec jeho centry v porovnání s Baldem - to je jako černá a bílá. Jinak včera zahrál skvěle i Koundé a jako tradičně De Jong. Ostatní byl šedej průměr a bohužel i podprůměr. Ze střídajících hráčů se mi nejvíc líbil Lewa. Alespoň běhal, dal gól a nádherně vyslal Roquého. Ten vypadá zatím v koncovce dost nervózně, doufejme že to nějak zlomí po prvním gólu.
Jinak týmovej výkon otřesnej ! - zahrát s třetiligovým týmem vyrovnanou partii v nejsilnější sestavě - to je za mě celkem katastrofa !
2024-01-08 11:43:32
Po takomto zahanbujúcom výkone som sa aspoň dobre zasmial nad hodnotením Romeua -" že pôsobivý výkon v prvom polčase" --- 🤣🤣🤣. Ten kto to napísal je buď futbalový idiot alebo zápas nepozeral. Rovnako pri Raphinovi - najlepší hráč Barce...kde a kedy??? Veď ten ani proti takým hráčom ako boli títo poloamatéri nedokázal nič svetoborné vymyslieť. Zápas aspoň ukázal že Raphinhu, Romeua, Torresa a Peňu sa musíme čo najskôr a čo najlepšie predať. Včera dokázali, že v Barci nemajú čo hľadať. Peňa zásadne lopty nechytá, len ich vyráža, nedokáže vybehnúť na jeden center a vôbec nečíta hru, lebo sa nemôže stať, že lopta je takmer v päťke, obrancovia mu robia priestor aby si po ňu vybehol a on stojí na bránkovej čiare ako primrznutý. Rovnako už veľmi pochybujem o správnosti angažovania na post trénera Xaviho. Včera ma z výkonu boleli nielen oči ale aj ruky od toho čo som sa neustále chytal za hlavu. Skrátka otras a hanba pre značku Barce za včerajší výkon. ani sa nečudujem Bartomeovi, ktorý sedel v hľadisku že sa tak škodoradostne usmieval !!!
2024-01-08 11:48:04
Mimochodom, ešte som zabudol na Felixa, ten dúfam, že v Barci nezostane. Teraz sa pekne ukazuje, prečo nezapadol do koncepcie Atletica. Rovnako nezapadá ani do koncepcie Barce, hoci taká pochôdzkova hra ako hrá Barca by mu mala vyhovovať. Dúfam, že vedenie ani nenapadne si ho ponechať.
2024-01-08 13:31:55
Kazdy raz citam, ze Ferran ma skvely pohyb. Mozno bez lopty. No ked dostane loptu a ide sam na brankara, hned je z neho hrac Segundy alebo aj horsie.
2024-01-08 13:37:31
Pani 19.9.2023. RIP
to bol posledny zapas,ked sme vyhrali o viac ,ako jeden gol. A tym je povedane vsetko!
Do riti aj so Xaviho projektom a Laportom,Decom...
Nieco je zle. Bud treningove procesy,alebo si niekto nerobi svoju pracu,akoby mal.
2024-01-08 16:16:50
Z Roqueho robili už rok hráča, ktorý by mal Barcu vytiahnúť svojimi výkonmi aspoň o niekoľko stupienkov vyšie, ale podľa toho ako v dvoch zápasoch nzahodil dve nie 100%-né ale 150%-né šance, tak sa mi zdá, že veľmi rýchlo zapadne do neexistujúcej koncepcie hry Barce!!!
2024-01-08 17:29:41
U nás v Barce má každy problém so všetkým
2024-01-08 17:31:03
Hlavne že peniažky cinkaju na účet,,ostatne nezaujimavé pre hráčov
2024-01-08 17:32:25
Nerrrvvyyyy.....