Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2024-03-26 12:40:10
A v obrane bude nova dvojica, skolnik a zahradnik 😉😉😉
2024-03-26 13:53:33
Fati - 15 miliónov bude úspech.
Lenglet - 10-15, určite nie viac
Garcia - 10 miliónov
Christensen - 40-50 miliónov
Kounde - 50 miliónov
Raphina - 60-70 miliónov, ale nechystá sa odísť, určite nie do arábie.

Úspech bude 150 miliónov. Netreba zabúdať, že Kounde a Raphina sa ešte musía amortizovať.
2024-03-26 14:36:27
Fati, Lenglet, Garcia, Christensen. By měli být první kdo odejdou. Raphinha jen když bude sám chtít(Pochybuji). Další koho bych mile rád viděl adio je Ferran. Sice za něj nedostaneme asi to co nabízejí za Raphinhu, ale pořád v Raphinhovi vidím větší potenciál než ve Ferranovi, který se nabizí jen jako varianta žolíka, kde mu to jde. Ale jako základ ani omylem. Koundeho nechat určitě hodně se zvedl a dokáže si napohodu zahrát jak RB tak CB. Takže určitě neprodávat. Další otazník je co Balde, stále věřím že na to prostě má.
2024-03-26 16:54:12
Ja by som obranu nechal tak ako je. Christ aj kunde sú veľmi kvalitní obrancovia, plus už sú zohrati. S príchodom nového, skúseného manažéra naša obrana môže byt naozaj top 3 v Európe.
Fati, García, dest, langlet to je samozrejmosť že musia odísť. No a koho by som predal z dvojice ferran/raphinha tak určite rafa..dostaneme o veľa viac peňazí ako za ferrana, plus nevidím v ňom absolútne žiadnu perspektívu.. obyčajný priemerný hráč, ktorý okrem behania a nasadenia nemá absolútne nič..