Barcelona viedla po prvom polčase zápasu 1/16finále Kráľovského pohára proti UD Barbastro 1:0 po góle Fermína Lópeza. Blaugranas však mali viesť 2:0, ale čiarový rozhodca urobil veľkú chybu a odpískal ofsajd.

Niekoľko minút pred koncom prvého polčasu Fermín López perfektne odcentroval loptu z pravého krídla priamo na nohu João Felixa, ktorý skóroval do siete. Barcelona sa však nemohla tešiť z gólu na 2:0, keďže čiarový rozhodca v tejto situácii odpískal ofsajd. Na fotografii je však jasné, že o žiadnom postavení mimo hru nemohlo byť reči. Pripomeňme si, že hoci ide len o začiatok Kráľovského pohára, zápas rozhodujú rozhodcovia, ktorí denne rozhodujú v Primera División.

zdroj: twitter