Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-07-27 09:25:11
Je úplne jedno v akej fáze prípravy sa ktorý tým nachádzal fakt je ale taký že ak tréner v akomkoľvek zápase postaví alonsa brániť tím ako je Arsenal a hráčov ako Saka tak ste okamžite prehrali automaticky zápas a ak xavi mieni tohoto trageda pravidelne túto sezónu nasadzovať a úmyselne takto sabotovať zápasy ako v lige tak lige majstrov nemá zmysel pozerať zápasy Barcelony čo sa týka romeula tak som neveril že ešte aj tragicky Eric Garcia by zahral DM lepšie ako hento vemeno čo tam behalo ako kura s odtatou hlavou a krásne bolo aj na spoluhráčoch vidno že me neveria lebo keď mali možnosť mu nahrať tak sa radšej otáčali iným smerom
2023-07-27 09:33:26
Sak to je snad ciel vsetkych ambicioznych vyhrat vsetko! Mily Xavi...preco si Barca stale hovori, ze "my sme Barca....my chceme vyhrat vsetko?!"
2023-07-27 09:35:37
v podstate nemam problem so zakladnou zostavou ani s backupom v zalohe a utoku, ani na stoperoch..ale backup na RB/LB v podobe Roberto/Dest a HLAVNE ALONSO je strašidelný... Alonso tu nemá čo robiť!
2023-07-27 09:54:37
Mimo téma: Malcom přestupuje za 60 miliónů do Saúdské Arábie. Neměli bychom z toho něco mít i my, jako nějaké procenta?
2023-07-27 10:02:06
Bylo jasné, že Arsenal bude dál v přípravě, ale doufám že Xavi zamaká s hráči, protože takhle se teď v Evropě hraje a proto jsme z ní dvakrát po sobě vypadli už ve skupině. Kdy jindy na tom zapracovat než v přípravě.
Jinak samozřejmě dobrá první příprava. Balde po zranění na 1, ale dle mě prostě musí přijít RB, aby on hrál jen na levo. Alonso je totální tragéd.
A Oriel prostě nemůže hrát základ v Barceloně. Nad tím snad nikdo ani neuvažuje. Hráč, kterej nijak nezářil v Gironě půjde hrát základ do Barci. To by jsme se z LM ´mohli rovnou odhlásit.
2023-07-27 11:04:41
To skor my sme hrali, ako keby to bol zapas druhej lige. Arsenal hral tak, ako sa ma.
2023-07-28 13:26:30
Z niektorých tunajších odborníkov mi je na grc viac, ako z toho prvého zápasu. Gratulujem vám, podávate tu lepšie výkony, ako Barca! 👎