Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2024-03-28 08:20:56
Prosím, nech príde! Aj tak nemáme hráča na DM a bola by to pre nás culés a zároveň Slovákov obrovská pocta, ak by za Barcelonu hral hráč z našej krajiny. Hlavne ak verím, žeby naozaj mohol byť posilou.
marko31 Admin
2024-03-28 10:09:59
ruky preč od tohto. neapol by za neho nechcel málo, má 30 rokov a ktovie ako by mu to tu u nás sadlo, takže je to veľmi drahý risk a skok do neznáma. takéto drahé experimenty si nemôžeme dovoliť v momentálnej situácii. ked už investovať tak do dlhodobejšieho riešenia a nie hráča čo pokryje pozíciu na 2-3 roky. máme mladý tím a radšej vytiahnuť dalšieho mladého jak staviť na lobotku.
2024-03-28 10:31:49
tiež by som bol rad keby Lobotka prestupil do Barcelony, na rozdel od Romeua, nestraca loptu a, vie rychlo prenasať ťažisko hry takže by sa hodil do tymu a bolo by to aj niečo historicke pre Slovensko v tyme ktorému fandime bude hrať slovak to by bolo skvele.
2024-03-28 10:49:11
Ja nie som veľmi zástancom toho aby prišiel Lobotka, ale musím povedať že takého Romeua by strčil do vrecka ako nič.
2024-03-28 11:58:51
Stano je veľmi dobrý hráč a prial by som mu aby sa dostal do klubu ako je Barca. Na druhú stranu nie som si istý, či by bol to ideálnou možnosťou pre nás. On je výborný na lopte, no potrebuje k sebe niekoho fyzicky silného, kto vynahradí jeho fyzické nedostatky.