vs. Murcia
o 0d 10h 17min
ČLÁNOK
článok

Mascherano: "Kritika Messiho bolí"

20:40, 17. 7. 2014, Lukas MS 2014

Argentínsky stredopoliar bráni Lionela Messiho. Bez neho by totiž vo finále MS v Brazílii nehrali. Javier Mascherano tak vyvrátil obvinenia na adresu Messiho.

Viacerí totiž Lionela Messiho obviňujú, že zo seba na šampionáte nedal všetko. El Jefecito protestuje a tvrdí, že táto kritika Lea "bolí, pretože je nespravodlivá. Bez Lea by sme vo finále majstrovstiev sveta nehrali."

Na druhej strane si Mascherano želá, aby Alejandro Sabella pokračoval ako tréner Albicelestes: "Chcel by som, aby bol tento projekt realizovaný aj naďalej. Svet sa totiž po šampionáte nekončí," povedal.

"Alejandro bol vždy niečo viac ako líder. Po celé tri roky bol pre nás príkladom vďaka svojim schopnostiam a integrite. Chcel by som s ním pracovať aj naďalej. Myslím, že sme už dokázali, čo môžeme urobiť a máme na to, aby sme vybojovali ešte o čosi viac," ubezpečoval.

"Alejandro mi vrátil chuť hrávať za národný tím. Jeho princípy, myšlienky a práca ma presvedčila, že sa na mňa spolieha a za to mu budem vďačný," dodal.

zdroj: sport.es
foto: sport.es

© 2010, Autorské práva ForcaBarca.sk. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu je výslovne zakázané.
Diskusia
07:38 18.7.2014 ∙ Slash87
- 12 +

Ten Sabella je pre Argentínu asi fakt najlepší tréner a tiež by som bol rád keby ich trénuje aj naďalej.

Ak chceš pridať komentár musíš sa registrovať
Alebo môžeš použiť Facebook login