Kapitán Bayeru Leverkusen bol po prehre na Camp Nou veľmi sklamaný. Farmaceuti boli totiž od veľkej výhry vzdialení na pár minút, no nakoniec prehrali 2-1 po rýchlom obrate blaugranas.

Lars Bender je však názoru, že jeho tím mal v metropole Katalánska bodovať: "Mohli sme streliť druhý gól, no nedali sme. V ten večer sme mali blízko k senzácii," povedal Bender reportérom.

"Vo svojom tíme majú množstvo kvality a nemohli sme ubrániť všetky tie šance, ktoré mali. Dostať dva góly v záverečnej fáze zápasu v tak krátkom čase je pre nás nesmiernym sklamaním," povedal.

S Benderom súhlasil aj Christoph Kramer: "Barcelonu sme mali poraziť. Odchod s prázdnymi rukami je veľkým sklamaním. Chicharito mal veľkú šancu na 2-0," dodal.

zdroj: goal.com

bruno1

25
2015-10-01 14:44:36

Opat "objektivny" komentar ala Merciak, ktory predpoklada ze super Barcelony zo svojich 2 sanci vyuzije 2 a Barcelona zo svojich 10 sanci vyuzije 0. A ak sa zapas nakoniec skonci 2:0 pre supera Barcy tak je to dokonca spravodlive...

kov3

7
2015-10-01 14:52:48

Už sa to kryštalizuje, že do januára to bude veľmi zlé, píšte si , čo chcete. Objektívne - tá hra momentálne je veľmi zlá, chýba iskra, zápal pre hru a je to určite aj dôsledok minulej veľmi úspešnej sezóny. Chýba motivácia. Ešte budeme plakať nad rozhodnutím, že pustili Pedra a Xaviho skôr, ako v januári 2016.

Aministrator

15
2015-10-01 14:59:11

tak už to tu bolo písané X razy ale asi ti to treba zopakovať nikto Pedra a Xaviho nepredal/nepustil...Pedro bol vykupený za výkupnú klauzulu a odisiel sám, Barca mu nemohla brániť. Xavi odišiel lebo minulý rok povedal, že ostane iba jednu sezonu a slovo dodržal a všetci sme radi že odišiel na totálnom vrchole s treble

mizap

2
2015-10-01 15:08:48

Ta výkupní cena taky stanoví, za kolik by dotyčného klub pustil, opakuji, pustil. Tu cenu si stanoví klub sám. Jestli v té věci existuje nějaký diktát vyšší moci, to netuším, ale nevěřím tomu.

kov3

0
2015-10-01 16:28:02

Nie som debil, aby si mi niečo vysvetloval ako žiakovi z pomocnej školy. Keby si v klube spočítali, že 1+2=3, tak by našli cestu, ako ich presvedčiť. Howgh.

bruno1

-5
2015-10-01 16:54:08

Plakať nad Pedrom? Pedro dal 1 gol v lige za 7 kol a v poslednom zapase LM zahodil rovnaku sancu aku mal Sandro proti Leverkusenu. Naco by nam teda bol?