Dlhoočakávaná dohrávka 16. kola Primera Division je tu! Barcelončania nastúpili na pôde bojovného nováčika z Gijonu, ktorého dres navyše túto sezónu oblieka aj hráč FC Barcelona, Alen Halilović. Skóre zápasu otovoril milimetrovou strelou z dialky Lionel Messi: 1-0. Gijon sa napriek inkasovanému gólu nevzdal a už po dvoch minútach po perfektnej akcii odpovedá Carlos Castro. Ani Barcelona sa však nenechala zaskočiť a v 31. minúte skóruje opäť Lionel Messi.

25' Messi

27' Castro

31' Messi

Suárez síce v 62. minúte zahodil pokutový kop, no o 5 minút neskôr už trafil do čierneho. Pekne zatočená strela ľavačkou sa od žrde odrazila za chrbát Ivana Cullara.

67' Suárez

2016-02-17 19:10:26

Messi opäť po zdravotných problémoch sa nám vracia do streleckej formy krásne dva klacky mu tam padli.

cescfabregas58

17
2016-02-17 19:18:53

Messi neskutočný..Suaréz perfektne zvládol robotu pri druhom góle a Neymar trafil tyč..zatiaľ je to dobré, no oni vedia aj lepšie :D

galibier

11
2016-02-17 19:19:16

mame hru v rukach ale bude ich treba cim skor dorazit tretim golom lebo z toho moze byt nervak,par akcii dopredu vratane krasneho golu mali peknych.Messi to reziruje,hadam dnes by to mohlo vyjst aj na hetrick.

dardel

7
2016-02-17 19:19:40

Velka skoda ze nasa "striedajuca" obrana opat dokazala, ze zaostava a to vyrazne. Mathieu si vykracuje a adriano takmer ani to pri gole Sportingu... Snad v lete skutocne poriesia tieto problemy. Inak zabavny polcas, sporting brani zodpovedne a Barça sa snazi prekvapit, skoda smolnych zakonceni

Hrdykatalanec

14
2016-02-17 19:20:34

matieu práve že šprintoval do obrany lebo bol vybehnuty.

dardel

-8
2016-02-17 19:28:05

Ano ale strelec golu mal byt jeho, a mathieu bol na hranici jedenastky, adriano bol tiez prec a hasit musel sergio. Tak by to fungovat nemalo, lava strana obrany bohuzial nedosahuje potrebne kvality a to je dlhodoby jav

sid1

10
2016-02-17 19:33:19

sorry ale akoze tamto si mal sergio pokryt, ked uz je pri hracovi tak mu nemoze takto utiect. Predsa nemoze obrana vzdy hrat na to kto koho ma hlavne ked niekedy sa kvoli presingu, utoku obranca vysunie.

MiskoTM

4
2016-02-17 22:53:53

sergio nemal sancu tomu golu zabranit bola to jednoducho dokonala prihravka medzi obranu a brankára, taketo prihravky znamenaju 99% golu

fofo112

3
2016-02-17 19:36:51

treba dať poistku tretí gol mám ciťák,že dnes to bude Leo&hattrick.

MAESTROOO

-21
2016-02-17 19:44:55

Tak Halilovič teraz u mna nesmierne klesol !!!

MAESTROOO

-13
2016-02-17 20:00:51

Zmínusujte ma kolko chcete ale takto trapne simulovať a ešte proti svojim to je dvojitá HANBA !

2016-02-17 19:49:14

Za to sme nedali penaltu, lebo mal ist Masche kopať :)

loptajegulata

5
2016-02-17 19:50:14

mal to veľmi ľahké brankár kedže suarez 100% svojich penált v kariére kopol do tej istej strany

2016-02-17 19:52:16

to nie je smola len oni to berú tak ľahostajne nechápem prečo ... radšej kopnem bombu do vinklu a brankár nemá šancu

kapa6

-2
2016-02-17 19:52:15

to snad né...proč suarez,fakt to nechápu,messi na hattrick...messi mu ji minule dá a teď ju jde kopat suarez když messi muže hatrick...nezlobte se na mě ale jsme naprosto nas*aný....přijde mi že se to hraje na suareza aby měl pichichi.....tímto u mě sua klesl....už ze cti k messimu by ji měl dát....a ještě když muže dát hattrick

Hfmkf

14
2016-02-17 20:42:38

Vy ľudia ste niekedy naozaj na plač. Nerozumiem, máš nejaký dar, ktorým si zachytil nejakú konverzáciu na ihrisku kde Suarez prišiel za Messim a vyhrážal sa mu aby mu tú penclu nechal? Nevieš ako sa medzi sebou dohodli, tak písať takéto drísty fakt nemusíš.

Mikacu

5
2016-02-17 21:36:30

Tu penaltu musel dat najprv messi suarezovi keďže messi kope penalty a je nato určený

Alialigador54

15
2016-02-17 19:53:19

smolu ? To skor ako k tomu hraci pristupuju penalta sa neda chytit len zle kopnut tak to je ,neymar ked saskuje s tym pometrovym rozbehom to neni smola