vs. Málaga CF
skončil sa
ČLÁNOK
článok

Koeman sa vyjadril k špekuláciám ohľadom jeho príchodu do Barcy

19:00, 6. 1. 2017, MeeTee ŠPEKULÁCIE

Luisovi Enriquemu končí zmluva 30. júna 2017, prioritou vedenia Barcelony je tak udržať ho v klube a pokračovať s ním v spolupráci aj v nasledujúcej sezóne. Je však dôležité myslieť aj na plán B, ktorý mal údajne spočívať v prípadnom príchode Ronalda Koemana.

Ideálnym nástupcom astúrijského manažéra by sa mohol stať tréner Evertonu, ktorý prišiel do Goodison Parku v tomto ročníku. Podľa informácií Sportitalia si ho už Katalánci takpovediac poistili, Barca však dala médiám verejne na známosť, že zatiaľ nekontaktovala ani Holanďana, ani žiadneho iného lodivoda.

K celej veci sa na tlačovej konferencii pred stretnutím s Leicestrom vyjadril aj samotný kouč. "Týmto špekuláciám netreba prikladať žiadny význam, moje meno sa bude s Barcelonou spájať vždy, ja však nie som v Barce, ale v Evertone," vyhlásil hrdina z Wembley.

"Dôvod, prečo som kontrakt podpísal tu, je, že tu máme projekt. Potrebujeme čas, chceme ale rásť na trávniku i mimo neho," dodal Koeman, ktorého tak zrejme na Camp Nou tak skoro neuvidíme.

Zdroj: mundodeportivo.com
Foto: archív, mundodeportivo.com

© 2010, Autorské práva ForcaBarca.sk. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu je výslovne zakázané.
Diskusia
Zatiaľ žiadne komentáre. Môžeš napísať prvý!!!
Ak chceš pridať komentár musíš sa registrovať
Alebo môžeš použiť Facebook login