Vo vyraďovacej fáze UEFA Youth League (Liga majstrov pre mládežníkov) sa tímu Barcy darilo lepšie ako na seniorskej úrovni. Na Miniestadi bolo 1660 divákov svedkami skvelého víťazstva domácich, ktoré bolo okorenené neuveriteľným gólom Jordiho Mboula.

Juvenil A vedie momentálne Gabri García a ten bol s výsledkom viac než spokojný. Jeho tím síce prehrával, no v závere prvého polčasu dokázal po veľkom tlaku vyrovnať a zápas napokon veľkým štýlom otočiť.

Najkrajším momentom zápasu bol už spomínaný gól Mboulu, ktorý uzatvára gólový účet zápas na 4-1. Doplniť ešte musíme, že sa u mladíkov hrá vyraďovacia fáza iba na jeden zápas, takže bola Barca úspešná a ide ďalej.

FC Barcelona 4-1 Borussia Dortmund

Barcelona: Sergi Puig; Dani Morer, Rey, Mingueza (Montes, min.76), Cucurella; Tur (Manneh, min.63), Busquets, Collado; MBoula, Abel Ruiz y Carles Pérez (Seungwoo Lee, min.62).

Borussia Dortmund: Bansen; Schermann, Kilian, Pieper (Laukart, min.69), Beste; Burnic (Yilma, min.87), Sechelmann; Passlack, Larsen, Wanner; y Amenyido (Kyeremateng, min. 46).

Góly: 0-1, (5.minúta) Wanner. 1-1, (40.minúta) Carles Pérez. 2-1, (51. minúta) Abel Ruiz. 3-1, (61. minúta) Lee. 4-1, (68. minúta) Mboula

Rozhodca: Alexander Harkam (Rakúsko)

Počet divákov: 1.660 (Miniestadi, Barcelona)

zdroj: fcbarcelona.es marca.com

mikimi122

22
2017-02-23 12:49:20

Ked som išiel zapnúť video, tak niečo také som nečakal.

2017-02-23 13:38:38

mne bolo lúto Davida Luiza ktorého vycvičil Pistoléro .Dvakrát jasle a dva goly.

2017-02-23 14:43:19

Perfekt : treba ho predať do Arsenalu za 10 korún - nie Euro. Tak ako už mnohých po ére Guardiolu. Fantastická mládež, katastrofálne vedenie ! Cruijjf sa obracia v hrobe, chudák.