V dnešnom stretnutí plnom hráčov FC Barcelona proti sebe nastúpili reprezentačné výbery Španielska a Izraela. V neľahkom boji o postup na Majstrovstvá sveta 2018 v Rusku si pochopiteľne domáca Roja nepripúšťala stratu bodov, a to do veľkej miery záviselo práve aj od futbalistov Azulgranas.

Skóre sa podarilo už v trinástej minúte otvoriť tvorcovi hry Manchestru City Davidovi Silvovi a tesne pred koncom polčasu zvyšoval na 2-0 Vitolo. Španieli v druhej polovici postupne zvyšovali svoju aktivitu, čoho výsledkom bola gólová hlavička Diega Costu. Izrael neskôr znížil, no konečnú bodku za zápasom dal umiestnenou strelou striedajúci Isco. 4-1.

2017-03-24 22:23:03

Mimochodom, dnes je to rok čo nás opustil fantastický futbalista a človek Johan Cruyff. RIP !