Po reprezentačnej prestávke začína pravdepodobne rozhodujúca časť sezóny. Barcelona je nútená vyhrať všetko, čo sa bude dať, žiadne zaváhanie sa už netolerujú. Bude to mesiac plný nervov, tešiť sa však môžeme na ohromné zápasy.

9 stretnutí v priebehu 30 dní. S takouto porciou sa musia Katalánci v najbližšej dobe popasovať, no a zároveň ich neminie ani veľké Clásico či barcelonské derby. Zabudnúť ale nesmieme ani na dvojzápas Ligy majstrov.

11. apríla je na pláne prvý zápas s Juve, no a potom sa môžeme duel čo duel tešiť na jedného atraktívneho súpera za druhým. Madrid, Sevilla či Real Sociedad. Od titulu delia blaugranas aj títo súperi.

Vonku odohrá v apríli Barca zápasy Granadou, Juve, Madridom, Malagou a s Espanyolom, doma budú zverenci Luisa Enriqueho čeliť Seville, Realu Sociedad, Osasune a opäť Juventusu. El Clásico sa bude konať 23. apríla na Santiago Bernabéu a výkop je naplánovaný na 20.45.

zdroj: fcbarcelona.es

Mirakva

23
2017-03-27 19:17:43

Už sa teším na El Clásico pocestujem do Madridu :-)