V tridsiatom šiestom kole La Ligy Santander sa predstavila FC Barcelona pred vypredaným domácim publikom proti nepríjemnému Villarrealu. Vzhľadom na nesmierne vyrovnaný boj o titul, ktorý Katalánci zvádzajú s Realom Madrid, zverenci Luisa Enriqueho nechceli a nemohli zaváhať, čo však nebolo jednoduché.

Prvý polčas priniesol tri gólové okamihy. Ako prvý sa presadil Neymar, dobrú formu však vyrovnávajúcim presným zásahom potvrdil v tridsiatej druhej minúte Bakambu. V prvom dejstve mala ale napokon posledné slovo Barca, a to konkrétne Lionel Messi ideálnym gólom do šatne.

Po zmene strán tempo hry mierne upadlo, aby však dokonale protiútok Blaugranas zužitkoval gólom na 3-1 Luis Suárez a ďalší zásah pridal z penalty Messi. Skóre sa už následne nemenilo, a tak sa Barca aspoň na chvíľu stala lídrom tabuľky La Ligy Santander. Budeme to ale môcť konštatovať i po večernom stretnutí Granady s Madridom?

Gólové okamihy zo zápasu si môžete pozrieť tu.