Neúspešný kandidát na prezidenta klubu, Agusti Benedito zvolal hlasovanie o vyslovení nedôvery súčasnému prezidentovi Barcy, Josepovi Maria Bartomeuovi a zvyšku vedenia.

Benedito na prezidenta Barcelony kandidoval v rokoch 2010 a následne aj 2015 a dnes sa rohodol proti mužovi, ktorý ho v hlasovaní porazil, bojovať touto cestou. Nato, aby sa hlasovanie stalo skutočnosťou, potrebuje ale podporu aspoň 15% zvyšku členov klubu.

"Klub sa nachádza momentálne vo vnútornej kríze a je len na nás ukázať, či toto vedenie má naďalej našu dôveru," hovorí Benedito.

"Hanebná žaloba kvôli prestupu Neymara a zatknutie Sandra Rosella sú súčasťou veľkej siete korupcie, ktorá viedla napr. k tomu, že finále Majstrovstiev sveta vo futbale sa bude hrať v Katare," povedal bývalý kandidát na prezidenta Barcy.

Ďalej dodáva: "Povedal som im, nech odídu, avšak oni tam ostávajú a naďalej zlyhávajú. Je jasné, že keby Barca vyhrala Ligu majstrov, nálada by bola iná. Máme dobré argumenty, prečo by malo vedenie odísť, ale tým najlepším je snáď to, že si nechcem ani len predstaviť, žeby Real Madrid vyhral ďalšie tri Ligy majstrov v priebehu štyroch rokov."

Pred Beneditom je teraz výzva zohnať požadovaných 15% podpisov v stanovenej lehote dvoch týždňov.

zdroj: marca.com, forcabarca.sk

foto: radio Onda Cero

singo1

11
2017-06-09 17:37:39

Kazdy den ked sem kuknem tak v kutiku duse si prajem ze uvidim nadpis OFICIALNE!!! Veratti prestupuje

marian1

-2
2017-06-09 18:32:15

On neprestupy do barcy skôr cutinho mi pride sipatickejši

mikimi122

10
2017-06-09 19:06:43

Nám treba viac Verrattiho ako Coutinha, ale hlavne je dôležité aby prišiel aspoň jeden z nich.

abstinent

3
2017-06-09 19:54:22

nase vedenie treba obmenit aby tam neboli ludia ktorym nejde o to aby barca prosperovala ale o to aby si naplnili vrecka

Jose

1
2017-06-09 20:41:49

https://www.facebook.com/... :-)

marian1

-3
2017-06-09 21:38:09

Aj mahrez môže prísť kludne

Váš účet je zablokovány! Nemôžete pridávať komentáre do:
Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť.