vs. Espanyol
o 1d 14h 34min
ČLÁNOK
článok

Grau: Barcelona má na to, aby Coutinha kúpila už v januári

08:08, 12. 10. 2017, Lukas ROZHOVORY

Generálny riaditeľ FC Barcelona Oscar Grau pri príležitosti včerajšej prezentácie finančnej situácie FC Barcelona poskytol rozhovor, v ktorom sa dotkol aj Phillippeho Coutinha. Grau vyhlásil, že Barcelona má finančné prostriedky, aby hráča Liverpoolu kúpila aj v januári.

Coutinho už v januári?

"Sme pripravení kúpiť Coutinha, či hociktorého iného hráča, ktorého si realizačný tím v zimnom prestupovom období vyžiada. Chceme mať ten najkonkurencieschopnejší tím. Klub chce ísť cestou udržateľnosti, straty nechceme. Aby sa tak stalo, musíme hľadať cesty na generovanie príjmov."

Rekordný návrh očakávaných príjmov

"Pre túto sezónu prezentujeme čísla, ktoré sú najvyššie spomedzi všetkých klubov na svete. Žiaden iný tím, dokonca ani v NBA či NFL tieto čísla nedosahuje. Klub je na ceste splniť svoj cieľ do roku 2021."

Pre túto sezónu Barcelona plánuje príjmy v rekordnej výške 897 miliónov eur. V roku 2021 však katalánsky gigant chce prekročiť príjmy vo výške 1 miliardy eur.

zdroj: marca.com sport.es
foto: marca.com

© 2010, Autorské práva ForcaBarca.sk. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu je výslovne zakázané.
Diskusia
14:02 12.10.2017 ∙ dinste
- -10 +

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace
http://ponetes.blogspot.c

22:21 12.10.2017 ∙ kopanakope
- 2 +

chod s tym uz do prdele, nikto tu nie je na to zvedavy, spamujes, otravujes a pritom chces este ludi ojebat o peniaze

Ak chceš pridať komentár musíš sa registrovať
Alebo môžeš použiť Facebook login