Katalánci včera na Camp Nou nepredviedli oslnivý výkon, aj ten im však na plný bodový zásah stačil, keď zvíťazili 2:0. Denník Sport hráčom pridelil nasledovné známky.

Ter Stegen - 6

Veľa práce nemal, no čo musel, to vyriešil. V prvom polčase bol divákom, no Malaga sa snažila viac v druhom a tak už musel byť v strehu. Ukázal svoju platnosť. V tejto sezóne si udržal ďalšie čisté konto.

Sergi Roberto - 7

Je zrejmé, že odchovanec La Masie sa cíti lepšie v strede poľa ako na kraji obrany. Valverde ho do zálohy presunul na posledných 15 minút a rodák z Reus okamžite predviedol lepší výkon.

Mascherano - 8

V súbojoch je neľútostný. Odohral výborný zápas, v obrane ukázal všetky svoje prednosti. Bol rýchly a silný a tento zápas by mohol byť zlomový bod - zaslúži si viac minút.

Umtiti - 7

S Mascheranom vytvoril skvelú stopérsku dvojicu. Aj keď sa nejakej chybičky dopustil, pre mužstvo to neznamenalo nebezpečenstvo. Francúz bol aj v zápase proti Malage v obrane solídny.

Digne - 7

Ďalší výborný zápas od ľavého beka. Asistoval na prvý gól Barcelony, hoci ten platiť nemal, pretože lopta mu utiekla poriadne za čiaru. Mužstvu však počas zápasu na ľavej strane dodal potrebnú hĺbku.

Busquets - 7

Odohral dobrý zápas hoci Michel sa mu snažil znepríjemniť každý dotyk s loptou. Napriek tomu uspel. Dokázal zachytiť množstvo útokov súpera a stratil len zopár lôpt.

Rakitič - 6

Chorvát v zápase plnil taktické pokyny trénera a aj keď loptu na kopačkách nemal často, odviedol to, čo mužstvo od neho potrebuje.

Iniesta - 7

Prvý zápas v sezóne, ktorý odohral celý. A dokonca v ňom strelil gól, čím hru tímu upokojil. Veľmi dobre kombinoval so spoluhráčmi, kde vždy ponúkol najlepšie riešenie.

Deulofeu - 6

Zápas začal výborne, keď už v druhej minúte strelil gól, hoci ten nemal platiť. Postupne sa však z trávnika vytrácal, až ho Valverde stiahol. Ak chce hrávať v základe, musí podávať lepšie výkony.

Suarez - 6

Snahu a bojovného ducha mu uprieť nemožno, no proti Malage sa strelecky opäť nepresadil, keď dokázal zahodiť aj nemožné. Prihrávku Sergiho Roberta stačilo nasmerovať do prázdnej brány.

Messi - 7

Nebol to z jeho strany veľkolepý zápas, pretože Michel mu znepríjemňoval život, ale najlepší hráč sveta sa s týmto dokázal vysporiadať. Prihral Iniestovi na druhý gól mužstva.

Semedo - 6

Po príchode Portugalčana na trávnik sa tímová hra pozoruhodne zlepšila.

Paulinho - 7

Brazílčan si získal srdcia fanúšikov za niekoľko týždňov. Teraz je riešením na všetky problémy.

Paco Alcácer - bez hodnotenia

Jestper9

10
2017-10-22 11:55:52

Príchodom Semeda na trívnik sa hra teamu POZORUHODNE ZLEPSILA! Ahaaaa. A preto má najnižšie hodnotenie spolu s hráčmi, ktorí neboi priliš pri lopte a vytrácali sa :)Ak niekto prinesie pozoruhodne zlepsenie, tak by mal mat asi viac ako .

Radovan

19
2017-10-22 12:06:18

Ja osobne by som povedal ze prichodom semeda sa zlepsil roberto kedze isiel na inu poziciu..semedo urcite nestihol zahrat na lepsie ako 6 bodov

2017-10-22 12:27:58

Deulofeu maximálne 5; je to sebec ani jedna presná prihrávka či center a ak tak do zadu; pritom že je rýchly nič prekvapivé. Rakitič detto; namiesto toho aby zrýchlil hru; prihrávka dozadu

2017-10-22 14:21:18

Rakitic to je cista tragedia. Chalan bol vzdy moj iblubenec ale to co predvadza posledne sezony. To proste na zaklad nemoze stacit.

2017-10-22 19:11:36

Vendeta a Blaugrana : vy ste boli pri tom keď tréner dával pokyny, napr. Rakitičovi ? Niekedy postačuje vykryž priestor a súper tadiaľ nepôjde. Čo Vy viete o taktike ? Gulové ... Nemusí dávať góly, nemusí maťčšasto loptu, proste má nejaké úlohy ! V posledných zápasoch podobné. Lenže títo tu vidia len dribling a center a gól. Ale šport pozostáva z 99% z taktických pokynov. Lenže komu to hovorí, načo sa namáham ...

blauigrana

1
2017-10-22 21:21:46

Presne tak ako ked sa s*rete do Gomeza alebo Turana na defenzívu tam je Busi a obrancovia Rakitic okrem prihravky dozadu nič nespravil...ale ty asi chodievaš na kávu s Valverdem tak nič no...pozri sa na Paulinha ten istý post a stále podporuje tak útok ako obranu proste raketa musí nájsť svoju top formu ktorú mal

Fazy

0
2017-10-23 09:09:24

S týmto hodnotením absolútne nesúhlasím. Udelené známky by som ponechal jedine Mascheranovi, Umtitimu, S.Robertovi a Paulinovi. Ostaným by som dal max. 4.
Najslabší na trávniku boli Delofeu, L.Suárez,Messi a Rakitič. To čo dokázal zahodiť Suárez sa mi zdalo ako zo zlého sna. Je absolútne z formy. Neviem čo je s ním, ale nie je to pre mužstvo dobré. Rovnako Messi, nevedel urobiť ani jedinú kľučku ani pri hre jeden na jedného. Podľa mňa sa teraz momentálne obaja veľmi trápia. Potrebovali by oddych, ale nasledujú zápasy s kvalitnejšími mužstvami ako doteraz a práve taeraz budeme veľmi potrebovať ich kvalitnú hru a hlavne góly. Nepochopím Valverdeho, prečo Paulína nasadí iba na posledných 20 minút. Počas nich sa ukázal vo veľmi dobrom svetle, ale stále sedí na lavičke. Nepochopiteľné.