V piatom osemfinálovom stretnutí týchto Majstrovstiev sveta na seba narazili futbalisti Brazílie a reprezentačný výber Mexika. I napriek tomu, že papierovými favoritmi boli Kanárici, Osoriovi zverenci sa na stretnutie pripravili veľmi dobre a v prvom polčase hrali so Selecaom vyrovnanú partiu.

Po zmene strán sa začalo dariť Brazílii viac, aby si svoj päťdesiaty siedmy reprezentačný presný zásah pripísal Neymar. V osemdesiatej ôsmej minúte sa bývalému futbalistovi blaugranas podarilo prihrať na gól Firminovi, aby bolo o stretnutí rozhodnuté.

'51 Neymar

'88 Firmino

Zdroj: fifa

Teo07

9
2018-07-02 17:28:36

Silne verím, že ten potkan už nikdy v živote neoblečie dres Barcelony!!!

Danny

8
2018-07-02 17:28:47

Lool to co teraz neymar predviedol na zemi ???

2018-07-02 17:42:40

Neymar je naprosto silenej... Fotbal hrát umí o tom žádná, ale je mi z nej na zvra.ceni,když ho vidím se balet po trávníku a vůbec nic mu není. Nejvetsi simulant, který kdy obul kopačky. Hnus velebnosti... Degraduje to výkon cele Brazílie...

romandinho

13
2018-07-02 18:12:47

Skvely , rychly futbalista,len problemove decko, ktore nevyrastlo a len vyplakava ako jedna rozmaznana babovka. Aj ja som rad,ze nakoniec odisiel, takych nemam chut obhajovat.

okbor

22
2018-07-02 18:16:12

Neymar, ktorý "zvyšoval svoj gravitačný koeficient" (citujem práve vyslovený geniálny výrok L. Borbélyho z pozápasového štúdia), zbytočne rozbíjal hru Brazílie a po svojom prvom góle sa choval akoby bolo minimálne 4:0. Jediný svetlý moment vidím v jeho špurte, ktorý skončil gólom Firmina, kde ale pravdepodobne išlo o jeho snahu dať gól a len náhoda zariadila, že sa lopta odrazila k Firminovi. A neskutočne mi liezli na nervy tie dlhé nákopy brankára Brazílčanov, ktorých 50 % skončilo v aute a druhých 50 % u hráčov súpera. G. Jesus úplne nulový. Nechápem prečo nedá na začiatok hneď Firmina, aby s Coutinhom mohli "hrať". Ale to by asi nesedelo Neymarovi, pretože by nemohol skúšať 20-tu kľučku tesne pri čiare a nechať sa faulovať a potom sa zvíjať na zemi.