Chorváti nezačali finále Majstrovstiev sveta v Rusku najlepšie, keď od 18. minúty prehrávali 1:0 po vlastnom góle Mandžukiča. Neskôr sa im podarilo vyrovnať, ale Griezmann o 10 minút na to premenil pokutový kop a Chorvátsko opäť prehrávalo.

18' Mandžukič 1:0

28' Perišič 1:1

38' Griezmann (11m) 2:1

V druhom polčase sa na streleckú listinu zapísal aj Paul Pogba a neskôr aj Kylian Mbappe, ktorí zvyšovali už na 4:1 pre Francúzov, no iskričku nádeje pre Chorvátov vykresal Mandžukič, ktorý gólom na 4:2 potrestal školácku chybu Llorisa.

59' Pogba 3:1

65' Mbappe 4:1

69' Mandžukič 4:2

2018-07-15 17:52:51

Tí francuzi také nabitý tím majú a hovno hraju a este maju aj stastie ...podme. Chorvati ste o 2 triedy lepsii

2018-07-15 19:28:12

nezaslúžene :D :D :D jediný zapas, ktorý nevyhrali bol zápas kde hrala cela lavička aj to v oddychovom tempe

Andrejomus

2
2018-07-16 00:11:25

Abstinent miluje putina a tak vyzerajú aj jeho ostatné názory...

bolsomtam

-22
2018-07-15 18:48:36

ja som čistý POGBA mam 194CM som rychly a v našej dedine som najlepší strelec lebo hrame proti 160cm tak ja si davam pekne hlavičky a nemusím ani skákat

2018-07-15 19:54:03

Pogba zo zaciatku dost kazil, ale potom sa rozbehol, ziadne alibisticke prihravky, v jednej chvili zakoncuje vo vapne, potom hasi pred brankarom a je muz zapasu. Na druhej strane Rakitic opat zostreloval holuby nad tribunou. :P

jan22

9
2018-07-15 21:06:10

Na MS mne sa najviac páčila hra Chorvátska,škoda že sa im nevydaril práve finálový zápas. U Francúzska sa mi najmenej páčila hra Olivera G. neviem prečo ho tréner pchal stále do základu.

Camp_Nou

11
2018-07-15 21:06:40

Francúzsky fudbalisti mali hlavne šťastie. Škoda že nevyhralo mužstvo, čo si výhru zaslúžilo. Pre mňa sú majstri Chorvátsko.

RougeEtBleu

-11
2018-07-15 21:13:18

čiže MS si nezaslúži vyhrať krajina, ktorá až na jednu nepodstatnú remízu v skupine vyhrala každý jeden zápas - v ťažšej časti pavúka, ale krajina, ktorá neporazila v riadnom hracom čase ani jedného súpera v ľahšej časti pavúka... ozaj logika jak fras

2018-07-15 21:14:34

niekedy som pekne v pici z gramatiky, ked citam niektore komenty, normalne clovek niekedy musi premyslal ci sa niektore slova pisu tak alebo inak

triton2

7
2018-07-15 21:15:24

to si ako robis picu ze francuzsky fudbalisti?

2018-07-15 22:56:44

Prostě nevim proč ale jestli ten mbappe bude hrát takhle další sezonu jak hraje tedka tak ho musíme nutně koupit ten hrač má neskutečnej talent snad ho nekoupí real do tý doby

DonAndres8

8
2018-07-15 23:54:56

neviem co je cely svet zosrany z tych Chorvatov... postupit cez 3 predlzenia, to je veru stastie... nemohli ho mat donekonecna... nevravim, ze Francuzi su to naj co by som chcel vidiet na najvyssom stupni... ale v ramci celych MS boli presvedcivejsi ako super vo finale.. so stastim postupilo vyhralo vela timov, zopar ich aj vdaka stastiu inych vypadlo alebo prehralo... napr. Dansko bolo v osemfinale o nieco malo lepsie ako ich stastnejsi super... no...