FC Barcelona začala túto edíciu Ligy Majstrov veľmi dobre, keď v úvodnom zápase vyhrala nad PSV Eindhoven 4:0. Zápas boli síce ťažší, než napovedá skóre duelu, no Katalánci dokázali fanúšikom predviesť niekoľko skvelých akcií, ako napríklad gól Dembélého.

Posledný gól zápasu však padol po krásnej akcii celého tímu. Aj napriek tomu, že zverenci Ernesta Valverdeho hrali bez vylúčeného Umtitiho, v 87. minúte sa mužstvu podarilo skórovať. Jordi Alba vhodil loptu z autu do hry a po 52 sekundách sa k lopte dostal Messi a skóroval.

Celá akcia sa skladala z 21 prihrávok a množstvo prihrávok si chalani vymenili v obrane spolu s brankárom. Lopta sa dostala k Albovi, Busquetsovi, opäť k Albovi, Suarezovi, Robertovi, Vidalovi, Piquému, Lengletovi, ter Stegenovi, Busquetsovi, Arthurovi, Suarezovi, Vidalovi, Albovi, Vidalovi, Albovi, Vidalovi, Arthutorovi, Suarez potom asistoval Messimu, ktorý akciu zakončil gólom.

zdroj: mundodeportivo.es

5
2018-09-19 22:25:45

Kdyby nekdo chtel vsechny O2 sporty a DIGI sporty za 100 Kč / mesicne, tak se ozvete. Muze pouzit az na 3 zarizeni zaroven. Vcene jsou i 10 zakladnich programu jako Nova, CT, Prima atd.

2018-09-19 23:03:39

veľmi som si všimal Arthura ako sa nukal do kombinacii a keď dostal loptu zmysluplne ju prihral,otočil sa, prikril si loptu, proste tento hrač by mal dostavať viac priležitosti buduci Xavi

Fcb1231

4
2018-09-20 08:22:19

Po 2 rokoch konečne pekný futbal aj keď bola v prvom polčase slabšia efektivita ale hráči behali a na ihrisku sa "cítili" hľadali sa a konečne sa prihrávala lopta dopredu ... bolo pár nepresností ale to pri takomto rýchlejšom futbale vôbec nevadí , dúfam že takto budu hrať aj proti silnejším super . Drzo , hravo a priamočiaro pretože tento tím na to má predpoklady len to tréner z nejakého dôvodu doteraz nevyužíval . Škoda hlúpeho správania umtitiho počas celeho zapasu , červená bola čerešnička ... asi sa moc nevyspal . A stále čakám na zdravý hrací čas pre malcoma ... dufam že to príde