FC Barcelona stratila svoje prvé body v sezóne! V katalánskom derby totiž na domácom štadióne dokázala s Gironou remizovať len 2:2. Zápas výrazne ovplyvnilo vylúčenie Clementa Lengleta už v 35. minúte.

Zverenci Ernesta Valverdeho mali pritom fantasticky rozohraný zápas, keď súpera nepustili k ničomu, v 19. minúte skóre zápasu otvoril Leo Messi. Po pol hodine hry však dostal nezmyselnú červenú kartu Lenglet. Stuani prv gólom do šatne vyrovnal, po návrate zo šatní zas misky váh naklonil na stranu svojho tímu.

Barcelona dokázala už len vyrovnať. V desiatich však hrala aspoň bod. Počas vyše 60 minút hrala o jedného hráča menej, čo rozhodne nie je sranda. Chalanom, ktorí zostali na trávniku, patrí všetka česť za bojovať a nasadenie. Treba však rozhodne popracovať na štatistike červených kariet. Umtiti a Lenglet v priebehu pár dní? Zbytočne to ostatným chalanom na trávniku komplikuje život.

Góly: 19' Messi, 63' Piqué - 45' Stuani, 51' Stuani
Žlté karty: 12' Semedo, 15' Arthur, 81' Piqué - 16' Stuani, 39' Espinosa, 61' Juanpe, 68' Alcala, 69' Portu

2018-09-23 23:17:40

Tie štatistiky sú trošku mimo. Ako sa dá z jednej strely na bránu dať dva góly? Ak by bol jeden vlastný, tak v poho ale dnes žiaden vlastňák nebol...

2018-09-23 23:40:23

V zime by sme mohli kúpiť nejakého kvalitného stopára namiesto vyhadzovania peňazí na Rabiota a Pogbu. Zálohu a útok máme v tomto smere na istý čas poriešený. S Piquem už treba niečo robiť.

2018-09-24 00:28:56

Pique zapríčinil 2 góly, že dal 1 to nič nerieši. Stále je to kontraproduktívne.

bulldozer

-3
2018-09-24 00:30:06

To je jedno, Girone sme mali dat 5 kuskov i v 10-tich.

2018-09-24 00:48:01

Ale bili sme ich tam jak zito poslednu polhodinu. Skoda ze len tak kratko, vdaka Valverdemu.

2018-09-24 00:32:58

Valverde by ho mal posadiť na lavičku, aby si niečo uvedomil, zamyslel sa nad sebou a nad svojimi výkonmi

2018-09-24 00:35:15

Suhlasim. To iste Mina. Stoper je na to aby golom branil a nie ich daval. Pique aj mina su neobratni pomali drevaci a nemaju v barce co robit. Jeden uz nastastie odisiel

bulldozer

9
2018-09-24 00:28:30

Hrali sme proti dobre hrajucej Girone. Nezohrata bola obrana ani zaloha. Ako sa vam chlapci pacila rotacia 4 hracov? Som zvedavy co Valverde postavi na slabucke Leganes. Ci na nich pojdeme v plnej sile, ked sme teraz stratili body. :P

bruno1

11
2018-09-24 00:32:01

Do vylucenia si girona ani neskrtla a aj na pol plynu sme ich mali na lopate. Vsetko zmenila ta svina s pistalkou

bulldozer

3
2018-09-24 00:36:02

Vo futbale musis pocitat s tym ze sa stastie prikloni i na stranu supera. Nestaci mat lepsi tim, treba mat ovela lepsi tim nez super ak ches mat istotu.

el_dominiko

5
2018-09-24 00:35:31

Proti Leganes treba postaviť plnú zostavu, ďalšie zaváhanie si už nemôžme dovoliť. Madrid by bol na koni.