FC Barcelona v dnešnom El Clásicu deklasovala Real Madrid a výsledok 5:1 ide opäť do histórie! Pri pohľade na štatistiky však nemôžeme povedať, aby Barcelona bola v zápase až taká dominantná.

Treba uznať, že Blaugranas odohrali krásny prvý polčas a Real nepustili takmer k ničomu. Ak by po prvom polčase na tabuli svietilo skóre 4:0, nikto by nemohol povedať nič. Gólový účet stretnutia otvoril Philippe Coutinho už v 11. minúte a po pol hodine hry Suarez zvyšoval na 2:0, keď premenil pokutový kop. Prišli aj ďalšie šance, ale tie domáci nedokázali premeniť, za čo pykali v druhom polčase, keď hneď na začiatku znižoval Marcelo.

Treba uznať, že v prvých zhruba 20. minútach druhého dejstva Real skutočne pritlačil a Barca nehrala dobre. Modrič mohol dokonca vyrovnať, keď jeho strela skončila na konštrukcii ter Stegenovej brány. Žrď na opačnej strane trafil aj Luis Suarez, no potom Katalánci roztočili kolotoč - Suarez v 75. minúte zlomil zápas gólom na 3:1, neskôr skompletizoval hetrik a gól na 5:1 zaznamenal Arturo Vidal!

Góly: 11' Coutinho, 30' Suarez (11m), 75' Suarez, 83' Suarez, 87' Vidal - 50' Marcelo

2018-10-28 18:54:25

Moje pranie je Liga majstrov túto sezónu.. dúfam že to konečne zlomime.. tím na to máme to určite áno..

MSN4ever

16
2018-10-28 18:55:06

Lenglet je fest dobrý.. ešte sa uzdraví Umtiti Messi a ideme po ušatú trofej !!!

BayernMunchen

13
2018-10-28 19:19:16

Lenglet dnes skala. To co si urobil na konci z karima bezmena...

el_dominiko

17
2018-10-28 18:55:52

Dovolím si tvrdiť, keby bol Leo zdraví, tak by to bol ešte väčší debakel. Dnes ďakujem za veľmi pekný zápas. Len tak ďalej :)

Milan87

8
2018-10-28 19:00:13

Momentálně nikto v europe nehraje taky futbal ako my ked nam ide karta.len tak dalej tohto roku treti trebl pre lea,uz to nemusi tahat len sám co je výborné