FC Barcelona v doterajšom priebehu odvety 1/16finále Copa del Rey proti treťoligovému Cultural Leonesa potvrdzuje úlohu favorita, keď vyhráva 2:0. O úvodný gól zápasu sa postaral Munir a neskôr sa k nemu pripojil Denis Suarez. Do polčasu sa na streleckú listinu stihol zapísať aj Malcom!

18' Munir 1:0

26' Denis Suarez 2:0

44' Malcom 3:0

Katalánci si však čisté konto nedokázali udržať ani na Camp Nou proti tímu z tretej ligy. Josep Señé v 54. minúte znižoval na 3:1.

54' Josep Señé 3:1

Barcelona však nenechala nič na náhodu a v 70. minúte zvyšoval na 4:1 Denis Suarez, ktorý strelil druhý gól v zápase. Prihrával Riqui Puig.

70' Denis Suarez 4:1

2018-12-05 22:22:53

Mal som pocit že dosť sa na neho nakladá ako zle hra a že ho treba predať, druhá polovica ale zas hovorí že má oddychovať to je pravda ;)

sulo7

10
2018-12-05 22:21:50

Raketa paradicka, ale ten Munir je take drevo az to boli...aj ked dal gol, mimo toho 0,0nic...

kaspec22

10

Raketa snad pujde dolu. Dneska uz udelal dost. Puig na plac.

2018-12-05 22:55:18

Nepochopil som, že stiahol semeda a dal tam lengleta... však postup je dá sa povedať istý, mohol dať niekoho z béčka ešte

TheLucas

8
2018-12-05 23:03:59

Musia byť 7 hráči z ačka na ihrisku podľa pravidiel!

Vladis_46

-5
2018-12-05 23:07:28

Dobre ja som si nezratal koľko ich bolo na ihrisku, ale aj tak zrovna lengleta dať hore, keď by si obaja stopéri mali čo najviac oddýchnuť , nepotrebovali sme takú istotu dnes do obrany, mohol vybrať aj iné striedanie

2018-12-05 23:31:03

Ja tu nekričím o žiadnej výmene, vravím, že so stopérmi to budeme mať ešte zaujímavé, tak dnes si mohli oddýchnuť hlavne Lenglet a Rakitič, skôr sa v zápase mohol objaviť Vidal

2018-12-05 23:37:33

Ktosi tu pisal, ze Vidal ma tusim teplotu alebo co.....

Andrejomus

2
2018-12-05 23:38:39

Hej... Písali to na twitteri... Ze dostal horúčku.

2018-12-05 23:20:37

to nie je možné..asi mal ísť Malcom fakt do Ríma lebo v Barcelone dostáva jednu facku za druhou a keď sa dvihne dostane ďalšiu.

David97

3
2018-12-06 09:05:51

Ty si normal? To ešte aj to, že sa zranil, ideme teraz hádzať na Barcu? To už preháňaš.

LaBrie

9
2018-12-05 23:28:31

Puig dal Denisovi na gol taku Iniestovsku prihravku s citom :)

Breza

6
2018-12-05 23:33:24

podla mna to nebude take hrozne s Malcomom :)

emiliano

0
2018-12-06 08:54:37

Puig, to je hráč budúcnosti, tá prihrávka na gól Denisovi, to je futbalovosť - prehľad, cit pre loptu a zmysel pre tajming. Inak čítam tu chvály na Rakiho - áno, proti 3. ligovému tímu mu to ide, nik ho nedostupuje, je voľný a nik nepochybuje, že vtedy on využije prehľad a cit pre presnú prihrávku. Tak to bolo pri prvom góle, kľudne pomaly (ako to robí vždy) viezol loptu a mal dosť času aj naraziť si a prihrať v 16-ke Munirovi. V lige by pri ňom boli hneď a on by prihral dozadu alebo do strany, v hustom priestore on nemá svojou pomalosťou šancu. Pri tých asistenciách vždy voľný stal alebo poklusával a prihral. Súhlasím, proti slabším tímom by mal hrať, tam sa neobsadzuje prísne a nevidieť jeho pomalosť a neobratnosť.