Jeison Murillo debudoval v drese Barcelony vo včerajšom zápase Copa del Ray na pôde Levante. Katalánci však prehrali 1-2.

Pre zverencov trénera Ernesta Valverdeho to bola ťažká noc, ale gól Coutinha pred koncom zápasu dal Kataláncom šancu postúpiť do štvrťfinále. V odvete na Camp Nou im na postup stačí víťazstvo 1-0.

„Mám zmiešané pocity, pretože to bola moja premiéra, ale výsledok nebol dobrý. Avšak máme výhodu streleného gólu na ihrisku súpera“, povedal.

„Hneď od začiatku som sa cítil na ihrisku dobre, hneď som si zvykol na spôsob hry a z tohto pohľadu je to pozitívne, pretože sa v tíme cítim dobre.“

„Vieme veľmi dobre, že skorý gól ovplyvní zápas, ale my sme Barcelona a musíme to zvrátiť. Máme ešte odvetu a to je dôležité.“

Vo svojom prvom zápase hral Murillo celých 90 minút. V obrane nastúpil po boku Chumiho, spoločne Nelsonom Semedom a Juanom Mirandom.

Stopér prišiel do Barcelony na hosťovanie z Valencie do konca sezóny, a súčasťou dohody je aj možnosť odkúpenia hráča.

zdroj: .barcablaugranes.com

FCBarcelona2018

-19
2019-01-11 13:42:04

Murillo vraví, že sa mu hralo dobre, ale v prvom polčase (pretože len ten som bol schopný odsledovať, potom som radšej šiel spať) veľmi dobrý dojem na mňa neurobil. Oba góly dá sa povedať idú na jeho triko. Pri prvom spolu s Busquetom neodstavili v pokutovom území domáceho hráča a pri druhom mu domáci Mayoral strelil pomedzi nohy a trafil to presne k vzdialenejšej tyči. Nevidel som ako hral v druhom polčase, ale v prvom, absolútne nič, vlastne ako všetci (až na Vidala) v základe Barce.

GucciGeno

35
2019-01-11 14:56:51

Prvý gól určite nie je jeho vina, toho hráča mal mat Chumi alebo Busquets. Druhý gól, možno mohol zahrať lepšie, ale predsa len Mayorala vytlačil z uhla a medzi nohy mu to prešlo s veľkým šťastím. Celkovo na prvý zápas ukázal solídny výkon s množstvom vyhratých súbojov.

Jhonys

31
2019-01-11 14:04:18

na debutanta slušný výkon, celkově se mi líbil, těším se na něho v dalších zápasech.

2019-01-11 14:31:41

Postavit obranu kde su 3/!!!/ hraci co spolu este vobec nehrali a z toho pre jedneho z nich je to uplne prvy zapas za Barçu, to nie je rotacia, to je kktina jak voda v kosi.. dalsi dokaz o uplnom diletanstve Valverdeho..!

Milan87

19
2019-01-11 14:53:41

Sa tu pisalo nech sa CdR vypustí alebo hraje s Béčkom až do semifinale ev. finále. Vaše prosby boli vyslišené ale tu aj tak bude iba hejt hejt a hejt.

Radovan

7
2019-01-11 15:59:48

chumi a miranda spolu nehravaju v Becku?....a murilla (ktory nehral nejak zle, takze ho moc netreba kritizovat) by si chcel skusat v nejakej dolezitejsej sutazi ci ako? toto bol uplne idealny zapas na to aby si oddychli pique lenglet aj alba, prehrali sme o jeden gol, kludne ich doma mozme vyprasit ak troska lepsia zostava nastupi