Barcelona sa včera proti Levante podľa Sergia Busquetsa rozbiehala veľmi pomaly a po negatívnom výsledku sa šance na piaty titul Copa del Rey v rade výrazne znížili.

Rýchle góly od Ericka Cabaca a Borju Mayorala zabezpečili Levante šokujúce vedenie 2-0 už po 18 minútach hry. Barca, ktorá nastúpila so silne pozmenenou zostavou a bez Lionela Messiho, dlho nevedela získať rytmus.

Ligový líder sa však po polčase výrazne zlepšil a neskorý gól Coutinha dal Kataláncom šancu na ďalší postup do štvrťfinále.

„Po Coutinhovom góle je to stále otvorené“, povedal Busquets novinárom po prehre 1-2. „Tento gól sme si zaslúžili, najmä svojou hrou v druhom polčase. V prvom polčase sme hrali veľmi ospalo a súper to dokázal využiť.“

„Po dvoch góloch ale znížili intenzitu. Morales mal síce šancu streliť tretí gól Levante, celkovo si však myslím, že sme boli lepším tímom a minimálne ten jeden gól sme si zaslúžili. Mali sme svoje šance.“

Busquets bol vo včerajšom zápase kapitánom. Treba však podotknúť, že Katalánci nastúpili v silne oklieštenej zostave bez Messiho, Suareza, Rakitića, Piqueho či Albu.

zdroj: espn.co.uk

ximpp

22
2019-01-11 10:39:07

Lepším týmem? To nemohl myslet vážně, nebyli jsme ani na remízu. No, jestli to takhle budou kluci vidět a Valverde s nimi, tak to letos nedopadne dobře.

Milan87

6
2019-01-11 10:59:33

Jeden zápas v poháru ktorý tu každý fans chcel odohrat s Béčkom a úplně ho vypustit a vy tu robite závěry na celu sezónu

ximpp

-1
2019-01-11 11:13:15

Pokud se ti taky zdá, že jsme byli včera lepší, tak mě ne.

Milan87

6
2019-01-11 11:25:37

To som nevravel ze sme boli lepší alebo hej?

2019-01-11 15:41:35

Busketc nema co rozpravat o ospalosti, on sam je ospalost!

2019-01-11 11:29:12

Busquets... "hrali sme ospalo" :-). Mal by sa kuknut do zrkadla, ze jeden z mala co je zaspaty v muzstve, tak je on sam a to uz asi pol roka. Fakt by mali zvazit v klube a obmenit tych hracov za mladsich, ktorí maju uz len meno. Radsej oferovat jeden rok bez tuzby po trofejach a zapracovat do muzstva mladych, lebo potom to vyzera ako vcera s tymi mladymi. Nehravaju a potom ked nastupia, tak su drevení ako sanky a hodní tak na slovensku ligu. Moj nazor...

Milan87

16
2019-01-11 11:43:09

Obetovat jeden rok bez trofejí?Vážně?A ktorý trenér si to má odsrat?Tu sa prehraje jeden zápas a vy tu vyhadzujete polku mužstva tak co by bolo bez realnej šance na trofej?