FC Barcelona vo včerajšom zápase porazila Real Valladolid 1:0, no vo veľmi priemernom zápase. Katalánci nepodali najlepší výkon, čo pred nadchádzajúcou sériou nesmierne ťažkých výjazdov nevyvoláva optimizmus.

Prvý polčas včerajšieho duelu na Camp Nou bol jednoducho nevydarený. Barcelona mala zhodne s predpoveďami veľké držanie lopty a po väčšinu času hrala na polovici súpera, ale z pomalých útokov Messiho aj jeho spoluhráčov nevynikalo takmer nič. Nudný prvý polčas oživil len gól z pokutového kopu v podaní Lea Messiho.

Druhý polčas sa niesol vo svižnejšom tempe a fanúšikovia si ho užili viac. Hráči Barcelony si dokázali vytvárať šance, no problémová bola koncovka. Najlepším hráčom súpera bol samozrejme brankár, ktorý okrem čistých šancí Barcelony chytil aj druhý pokutový kop zo strany Messiho.

V 60. minúte sa na trávnik miesto Boatenga dostal aj Luis Suarez, no bolo hneď zrejmé, že je úplne mimo formu, keď prv nepremenil nájazd na brankára súpera, potom v ďalšej šanci pred Masipom zakiksoval úplne. Uruguajčan mal skvelú príležitosť skórovať aj v nadstavenom čase, ale nie je potrebné ani písať ako ju zakončil...

Barcelona teda Valladolid porazila, do tabuľky Primera Division si pripísala tri body, ale hra neohúrila nikoho. Katalánci mali v zápase obrovské problémy s efektivitou a ak k tomu prirátame aj problémy s vyrovnanosťou výkonov, Valverde má pred sebou tvrdý oriešok: Blaugranas totiž čakajú hneď štyri zápasy na výjazde - Lyon, Sevilla a dvakrát Real Madrid, z toho raz v pohári a raz v La Lige.

Ešte nie si v najväčšej skupine FC Barcelona?

peterkrcmar

16
2019-02-17 08:39:09

Přijde mi to jako typicky úsporný režim Barcy - “máme par bodu navic, tak o co jde ??” .. tuším ze to Lyon opět odstartuje a následující zápasy se zvládnou ve velkém stylu ..

2019-02-17 08:40:37

Tak, tak, máme problémy práve teraz, keď ide o všetko.

adriano

9
2019-02-17 09:01:02

Veru Barca má problémy a aj piqe to správne pomenoval keď sa nezlepšia bude zle.Citia to aj hráči ale teraz už je asi neskoro hľadať formu keď ide o najdôležitejšie zápasy sezóny.

bulldozer

7
2019-02-17 09:13:30

Ak sa nepremenia tutovky a ze ich bolo aspon 4 ci 5 tak sme podla fans hrali uplne zle, trener bol neschopny, messi najhorsi, luisa trebalo davno predat a LM je tiez v prdeli. Ale ja to nevidim tak cierne, bola to len docasna slepota v utoku ale tim hral celkovo dobre.

adriano

10
2019-02-17 09:20:13

Tím hral dobre tak v druhom polčase ale prví bol katastrofalny.A čo tu meles o dočasnej slepote keby Messi nepremenil tu jednu penaltu tak by bola remíza veď posledné 4 zápasy dala Barcelona 4 góly a dostala 3 tu je očividne že keď útočníkov dačo nesvieti bude zle lebo spoliehať sa len na Messiho je hazard.

bulldozer

0
2019-02-17 09:27:56

Hraci sa setrili na LM, liga sa hrala celu sezonu na pol plynu snad s vynimkou proti realu tak preco nie i teraz? Dali sme malo golov lebo boli zranenia ale uz je to za nami.

adriano

10
2019-02-17 09:33:40

Tak tomuto môžeš veriť jedine ty áno šetrili sa aj proti valencii aj proti realu aj proti bilbau a aj včera sa šetrili aby dali v utorok lyonu patku.A veríš hádam aj tomu že deti nosí ľuďom bocian.

bulldozer

1
2019-02-17 09:57:40

Ja verim ze s Dembom i Messim budeme zas davat vsetkych doradu a tiez verim ze budu smutne oci bielych na bernabubeu a to 2 krat v rade.

fofo112

4
2019-02-17 10:25:30

Videl si včera hráčov Liverpolu a Bayernu aby sa šetrili na LM ja nie, ved oni makali od prvej do poslednej minuty tak tu netrep prosím ťa sprostosti,potom podla teba sa šetrime už minimálne päť zápasov po sebe.

Culesking

6
2019-02-17 10:39:48

Nevidel som teda včera hrať Liverpool, možno preto, lebo nehrali :D máš vtom guláš

fofo112

-2
2019-02-17 10:57:01

Jasné, že dnes hrá na MU ale dávali zo záznamu jeho posledný zápas vonku 0:3 čo bola radosť pozerať.