Luis Suárez má očividný osobný cieľ v dnešnom zápase proti Lyonu vo vyraďovacej časti Ligy Majstrov. Tým je streliť gól na ihrisku súpera. Ten strelil v najprestížnejšej súťaži naposledy pred troma rokmi proti AS Rímu pri remíze 1:1.

Uruguajčan predviedol cez víkend proti Valladolidu jedno zo svojich najhorších vystúpení v drese Kataláncov. Napriek nastúpeniu až v druhom polčase spálil tri čisté gólové šance. Suáreza poslednú dobu trápi strelecká impotencia a to pridáva väčší tlak na plecia Lionela Messiho.

Predchádzajúce zranenie Dembélého, ktorý mal úžasnú formu, spôsobilo Argentínčanovi ďalšie starosti. Ousmane je už však v poriadku a uvidíme či nadobudne formu, ktorou očaroval fanúšikov pred zranením. Jediný gól proti Valladolidu, ktorý zabezpečil 3 body prišiel z Messiho penalty.

Barcelona nutne potrebuje, aby Luisito znovuobjavil svoj strelecký potenciál, špeciálne ak chcú Blaugranas pomýšľať na titul v Lige Majstrov. Tú naposledy získali v roku 2015, kde hrali Uruguajčanove góly kľúčovú rolu a to najmä vo vonkajších zápasoch proti Manchestru City a PSG.

2019-02-19 16:44:33

Verím, že dnes Luisito ukáže svoje kvality.. ako spomínal Valverde, do šancí sa nemá problém dostať a to je hlavné.. som presvedčený, že opäť začne strielať dôležité góly a dúfam že s tým začne už dnes večer :)

2019-02-19 17:05:53

Dufam, ze si dobre nasteluje kopacky....:)

ace67

-2
2019-02-19 17:13:01

Takže doteraz nechcel,to je horšie ako keby nemohol.Ale platia ho aj keď sa mu nechce.Dobrá robota,dobrý zamestnávateľ.No ale budem mu držať palce aj keď by som bol radšej keby si zo mesiac oddýchol.

barcelonista29

9
2019-02-19 17:14:10

Veľmi zlý článok, respektíve preklad. Luis strelil gól naposledy na trávniku súpera práve proti AS
v skupine a remíze 1:1. Ale nie je to jeho posledný gól v tejto súťaži. Od tohto dal ešte 11 gólov na Camp Nou. A úplne posledný gól prišiel 04.04.2018 proti AS a víťazstve 4:1 na Camp Nou. Autor chcel zrejme poukázať na jeho sériu bez gólu na ihrisku súpera, ktorá trvá už 1418 minút a to je 1252.

3
2019-02-19 17:15:09

*a to je 1252 dní

SKMarso

8
2019-02-19 17:43:12

Áno máte pravdu, moja chyba. Opravené a ďakujem za upozornenie.

Maska

15
2019-02-19 17:45:06

Ja budu spokojeny kdyz suarez spravne nahraje :)

PETERKRIZAN

0
2019-02-19 18:54:35

Luis uz ma formu nie na kopacke ale len jazyku,jeho vykonnost je polovicna,nestaci na lm,myslim ze zas nijaky gol neda

GabrielSVK

1
2019-02-19 19:08:37

Tak keď už aj dnes spáli nejakú tutovky a nedá gól, tak by som ho poslal do Barcelony pešibusom.

maros1

2
2019-02-19 19:28:52

Na žiadne hokusy pokusy tu nie je priestor vôbec by ho tam nemal pchať. Suarezovi odišla forma dávno nie predvčerom

Marosv

4
2019-02-19 22:03:11

No a po prvom polčase je to tu - žial Suarez ako by chybal ale celkovo je toto obrazok našej aktualnej formy a našich možností.
Veĺmi by som vyzdvihol Dembeleho - aj chlapec pomaha v obrane, no jediny ktory niečo ukazal

Marosv

3
2019-02-19 22:56:33

No a po zapase len doplnim, že Suarez je jeden obyčajny frustrovany neschopny .........j. nie ken že sme hrali defacto o 9 tich luďoch / bez Suareza / svoju ulohu naplnil vrchovate, keď v 70 ej minute zobral z nohy Cautinovi jasny gol. Trener nesie rovnako svoj diel viny
Behom 3 dni nam ďalši uplne priemerny tím ukázal kde su naše aktualne schopnosti a možnosti. Fuj