Katalánci zápas proti papierovo slabšiemu súperovi nezačali najlepšie, keď od 24. minúty prehrávajú gólom De Tomasa.

24' Raul De Tomas 0:1

Barcelona sa však dokázala spamätať, keď ešte v prvom polčase vyrovnala zásluhou Gerarda Piquého a na začiatku druhého polčasu naklonil misky váh na stranu Blaugranas Leo Messi, ktorý zužitkoval pokutový kop.

38' Piqué 1:1

51' Messi (11m) 2:1

82' Suarez 3:1

2019-03-09 19:18:25

Leo center ako na podnose,super Pique a ideme do nich,kedy sa konečne dočkáme, že Leo bude šestnástkový hráč,to by tam padalo,jedna radosť.

LaBrie

3
2019-03-09 19:24:42

My nemáme motiváciu so slabšími mužstvami alebo co? Zatial klasicka jalova hadzana.....superi 10-ti pred vlastnou sestnastkou amy len busime......

2019-03-09 20:27:40

Ty budes strasne chytry. Az si si nevsimol, tak za toto su plateni ini, nie ja. Ja len mozem konstatovat......

Cafu

4
2019-03-09 19:25:37

Suarez klasika najslabší článok v mužstve a hneď za ním Couthino jediné Messi sa snaží niečo spraviť zo zápasom.

mikimi122

6
2019-03-09 19:26:45

Prečo sa Coutinho bojí streliť do tej lopty? Ja pevne verím, že keď sa Coutinho uvoľní a strelí svoj typ gólu spoza ľavého kraja 16- nástky, tak sa mu vráti dávno stratená forma.

2019-03-09 19:37:12

Proti takemuto betonu sme sa tazko presadzovali aj pod pepkom co majú asi robiť???

Roni957

9
2019-03-09 19:38:13

pod Pepkom sme takym superom davali minimalne po 4 kusy pravidelne...co to trepes akoze

2019-03-09 19:53:25

To je des.. semedo alebo dembele tam preletia a prazdna 16tka.. suarez sa n3stihne ani z miesta pohnut

2019-03-09 20:27:27

Dembo , Raki ,Suarez krasna to bola akcia Dembo ak prisiel hore tak to tam pekne tahal a rozumie si velmi dobre zo semedom

Roman7

19
2019-03-09 20:28:26

ja som doteraz do coutinha vobec nepicoval lebo chapem nedari sa ale po dnesku u mna skoncil ani by neslo o to ze sa mu nedari ale v druhom polcase ked hral zalohu ako vypustal suboje vobec sa mu nechcelo behat proste on to uz v hlave zapalil po sezone do pice

barca10

9
2019-03-09 21:07:57

Ja tomu nechápem, Messi na 30-40% ale zahrá omnoho lepšie Jak Coutinho, vo by mal drieť Jak kôň na ihrisku, aby sa nejako chytil, je to s ním bieda, nechápem .

quentin

13
2019-03-09 20:39:46

Proti ultrabetónu by mal problém každý. To pre pár mudrcov. Luis má kondíciu a silu a ako málokto a v rámci pressingu bol bohovský, no final prihrávky neboli dobré. Cou potrebuje akúsi psychickú vzpruhu a akoby nevládal kondične a silovo. A hlavne, verím, že taktika bola stavaná na výsledok a šetrenie síl na Lyon. Presne povedané, dali, čo mali a verte, že Lyon príde do odvety po ťažkú prehru! Takže stačí triezvo myslieť. A nie večne len hľadať chyby a hejtovať počas celého zápasu! Navyše, toľko, čo niektorí vypisujú tu alebo na WhatsApp...kedy sledujú ozaj zápas?! To len na zamyslenie. Visca el Barca!