Stredný obranca Realu Betis Marc Bartra poskytol zaujímavý rozhovor klubovým kamerám svojho zamestnávateľa. Pred nadchádzajúcim súbojom andalúzskeho celku s FC Barcelona hovoril odchovanec blaugranas najmä o tomto stretnutí. 

Dvadsiate ôsme kolo španielskej La Ligy Santander bude patriť okrem iného zaujímavému zápasu medzi Realom Betis a aktuálnym lídrom tabuľky z FC Barcelona. Ešte niekoľko dní pred výkopom stretnutia poskytol rozhovor kamerám RTV Betis Marc Bartra, stredný obranca, ktorý v minulosti v Katalánsku pôsobil. 

"Čaká na nás jeden z najlepších klubov na celom svete, ktorý je navyše vo fantastickej forme. Máme sa ale čím inšpirovať, dobre vieme, aké to je Barcelonu poraziť. Bude to mimoriadne tvrdý súboj, v ktorom sa ale budeme usilovať, ako to len pôjde," komentoval Bartra. 

Béticos budú v porovnaní s blaugranas v miernej výhode, pretože na Barcelonu čaká počas týždňa i súboj Ligy majstrov, konkrétne odvetný súboj osemfinálového dvojzápasu proti Lyonu. "Iste, hrajú v stredu, ale majú štyri dni, čo je dostatok času na kvalitný odpočinok. My sa budeme snažiť odohrať dobrý súboj. Vyhráme iba keď budeme hrať na hranici dokonalosti, zavážia hoci aj najmenšie detaily," načrtol zadák. 

https://www.mundodeportivo.com/r/GODO/MD/p6/Futbol/Imagenes/2019/03/12/Recortada/20190310-636878251664254069_20190310143500431-kTMG-U46997204448nFB-980x554@MundoDeportivo-Web.jpg

Španielsky reprezentant následne komentoval kapitána Barcelony Lionela Messiho. "Má obrovské kúzlo, je to futbalista, o ktorom podľa mňa môžeme hovoriť ako o najlepšom hráčovi sveta i celej histórie. Pozrite sa na to, aké výkony predvádza počas všetkých tých rokov. Je to niečo z inej planéty," konštatoval. 

Pre Bartru bude duel s Barcou, prirodzene, unikátny. "Mám v ich tíme veľa dobrých priateľov, je to, koniec koncov, družstvo, v ktorom som strávil päť rokov a ďalších desať alebo dvanásť v ich akadémii. Proti Barcelone to je jedinečné vždy. Môže to byť nádherný súboj na našom śtadióne," dodal. 

Betis a Barca sa stretnú už v nedeľu sedemnásteho marca v Sevilli, výkop je naplánovaný na dvadsiatu hodinu a štyridsiatu piatu minútu. Tento duel ukončí dvadsiate ôsme kolo Primery División. 

Zdroj: md
Foto: md

Komentáre

kubakladno

25
2019-03-15 19:51:40

Můj oblíbence a sympatak..
Ale po pravdě na Barcu neměl. Škoda. At se mu daří..

GabrielSVK

26
2019-03-15 19:58:55

Toto bude veľmi ťažký zápas. Real Betis je veľmi silný v tejto sezóne. Budeme to mať nesmierne náročné.

Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť.