Blaugranas odvetu osemfinále Ligy Majstrov proti Lyonu začali veľmi dobre, keď po polhodine hry vedú 2:0 zásluhou Messiho a Coutinha.

18' Messi (11m)

31' Coutinho

V druhom polčase však Katalánci poľavili, čoho výsledkom bol kontaktný gól francúzskeho mužstva.

58' Lucas Tousart 2:1

Dôležitý tretí gól Blaugranas v 78. minúte pridal Lionel Messi.

78' Messi 3:1

O niekoľko minút na to Messi fantasticky našiel Piquého, ktorý zvýšil už na 4:1!

80' Piqué 4:1

Na streleckú listinu sa do konca zápasu pridal aj Ousmane Dembélé.

86' Dembélé 5:1

2019-03-13 21:53:35

Jde vidět, že mají o dost větší motivaci vyhrávat, než v La lize.

GabrielSVK

19
2019-03-13 21:55:02

Veľmi pekný výkon od každého jedného hráča. Tak to má byť !

2019-03-13 21:57:58

Krásna hra.. Len nepoľaviť.. Trochu ubrali plyn na konci polčasu..

jan22

6
2019-03-13 22:00:19

Vełmi dobre , … fandíme až do konca zápasu, nech aj druhý polčas je pre nás aspoň taký dobrý ako prvý .

Couthinha23

10
2019-03-13 22:00:57

Prvý polčas sa mi znašej strany páčil hráme parádne dúfam že aj druhý polčas zahráme rovnako keď nie lepšie a strelíme Lyonu ešte góly Visca el Barca!

JURITO

-9
2019-03-13 22:10:57

Ale ten VAR je tedq riadna zbytocnost. Ta penalta nemala byt ved mu Suarez stupil na nohu a spadol . Neviem naco to zaviedli ked to nie su schopni spravne posudit z XY kamier a my mame 2 zaznamy a vidime to

pavelsulek1

19
2019-03-13 22:23:48

Bože, Coutinho hraje sebejistě a dobře! To bylo jak čekání na první sex.

Zmazaný užívateľ

16
2019-03-13 22:27:15

Tak jen doufám ze ten gól Barcelonu probudí,ve 2.pol hranou zatím tragicky...

2019-03-13 22:46:09

pekne to spravil, ale keby nedal, tak tiez mohol prihrat...

fofo112

3
2019-03-14 08:57:26

neber ho prosím ťa vážne,vždy nakoniec výjde na smiech.

Ortiz

3
2019-03-13 22:37:56

Je to bida. Zase jak kdyby jsme si mysleli, ze za stavu 2:0 je rozhodnuto a prestanem hrat .......

2019-03-13 22:40:01

Taky divny zapas dnes volako aj hrame aj nehrame je to volake nemastne neslane neviem ale dufam ze postupime

JJ5FCB

7
2019-03-13 22:41:22

Fu no pani sa zahravaju s postupom, aj keď súper dal veľmi šťastný gól ľahko môže prísť rovnaký druhy boa...ale myslím že buchneme ešte jeden a bude kľud posledných pár minút :) dnes by to bolo zaslúžené

2019-03-13 22:56:04

Po tých našich výkonoch si ozaj musíme myslieť že občas hrajú na polovičný plyn..príde dôležitý zápas a j*b ho tam pani sú spotení a makajú ako jeden..pekne, pekne, dúfajme, že to bude pokračovať, kľudne sa občas budem nudiť v nedeľu :)

fajtli

-8
2019-03-13 22:56:57

Bartolomeo moze hovorit co chce, bez Lea to uz nebude Baaarca...

GabrielSVK

9
2019-03-13 23:00:08

Veľmi sa teším s postupu. Pri 2:1 mi ale nebolo všetko jedno. Lyon mal svoju chvíľu, aj keď krátko, ale nakoniec sa nám to podarilo zvrátiť. Som zvedavý na losovanie. Teraz už jednoduchý súper nebude, aj keď ani doteraz nebol. VISCA EL BARCA !

Breza

14
2019-03-13 23:02:04

YEEEEES to len Barca musi urobit stoho dramu a potom zase krásny koniec Coutinho dneska pochvala hral dobre Leo je Panko darmo a som rad aj za Demba ze dal gol

Jakubdios

5
2019-03-13 23:03:01

chcem sa opýtať že okolkej sa losuje ????

2019-03-13 23:04:30

Barca hrala dnes perfektne, MESSI = BOH, Coutinho a Dembelé perfektný výkon a celá Barca TOP. VISCA EL BARCA.

Kazik

4
2019-03-13 23:04:39

Ten Coutinho sa vobec netesi z golov ????

Samm33

19
2019-03-13 23:06:21

V jeho psychickej situácii mi to príde akceptovateľné. Snáď sa nám rozohra za repre a nas5 sa nám vráti ako starý dobrý Couts. Dnes to bol z jeho strany po dlhej dlhej dobe veľmi dobrý výkon.

LaBrie

6
2019-03-13 23:06:39

Dnes to bolo genialne galapredstavenie genialneho kapitana. Vivat Lionel Messi! A inac cest vsetkym hracom!

2019-03-13 23:09:38

A dnes to bola nadhera verim ze sa ide po trofej pochvala kazdemu messi nadhera dnes a aj cou ma potesil fakt nadhera. VISCA EL BARCA

Milan87

22
2019-03-13 23:10:34

Messi 2+2 ale asi souhlasíte ze vie zahrat aj lepšie, toto je tak 70% , stačí to aby to bolo extraordinary. Luis hral tiez výborně dnes sa chcelo každému vsetko
Forca Barca

Couthinha23

9
2019-03-13 23:20:41

Fantastický výkon čo dneska predviedla Barcelona musím pochváliť všetkých hráčov išli od začiatku zápasu za svojím cieľom vyhrať ten zápas a postúpiť a King Leo len potvrdil že kto je najlepším futbalistom na svete Len tak ďalej chlapci už sa neviem dočkať v piatok na losovanie ligy majstrov ale musím priznať že najradšej by som si pial Porto alebo Tottenham prynajhorsom Ajax Visca el Barca!

GabrielSVK

4
2019-03-13 23:36:52

Ja Liverpool. Otec fandí im a nemá rád Barcelonu. Ja zase Barca a nemám rád všetkých ostatných :D

2019-03-13 23:40:54

Som šťastný za postup. Viem, že teraz sa treba z toho radovať, ale nedá mi povedať, že zase zbytočne prestaneme hrať a dáme šancu súperovi. Ani už nespočítam koľko sme nepremenili z tých čistých gólových šanci hlavne v 1. a na začiatku 2. polčasu. Messi dnes toho veľa pokazil, ale vynahradil to potom asistenciami a gólom. Veľmi sa mi páčila hra Suareza a aj Coutinho hral poväčšine dobre. Dúfam, že už konečne tie Coutinhove výkony sa budú len zlepšovať. Do budúcnosti musíme lepšie odhadovať kedy je lepšie prihrať a kedy vystreliť. Zbytočne si niekedy len prihrávame a to vedie max. iba ku strate lopty. Teraz si treba ten postup užiť, ale nie dlho, lebo cieľ je ešte míle pred nami. Pokračujeme!

Milan87

6
2019-03-14 00:09:47

Ale dáváme nadielky tuto sezónu pekne pár tymov zo uz schytalo od tottenhamu, 2x sevilla, real, lyon, až tak defenzivny futbal nehrame ako sa tu pisalo

barcahendoy

-3
2019-03-14 06:32:31

Ja by som si prial jednoznacne Juventus. Messi versus CR7. Ale aj ajax by bol zaujimavy.

FCBarcelona2018

-8
2019-03-14 07:22:58

V zápase sme boli jednoznačne lepší. Veľmi sa mi páčil Suárez, pre ktorého nebola žiadná lopta stratená a tá prihrávka Coutinhovi na druhý gól, hoci to kľudne mohol zakončovať sám, ukázala, aký je Luisito kolektívny a nesebecký hráč. Messi predviedol svoj štandard a ostatní hrali tiež výborne, až na Coutinha. Neviem čo je s ním, ale postrácal veľa lôpt a akoby si neveril. Zasa bol najslabším článkom mužstva. Bohužiaľ.